Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most írtam először szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most írtam először szerelmes levelet! Szerintek így jó? Írjak még hozzá valamit vagy vegyek ki valamit?

Figyelt kérdés

Drága XYom!

Úgy gondolom hogy a mostani életem össze sem hasonlítható az egy évvel ezelöttivel.Teljes mértékben megváltoztattad az életem mióta itt vagy nekem,és őszintén remélem hogy ez a jövőben sem fog változni.Te egy fantasztikus nő vagy,egy olyan nő akire nekem szükségem van!Bármelyik férfi egy ilyen nőt szeretne maga mellé és a gyerekei édesannyának.Tudom hogy voltak köztünk viták,nagy részben az én hibámból de bízok benne hogy ettől függetlenül ez egy szép hosszú kapcsolat és talán házasság kezdete!Hazudnék ha azt írnám hogy tökéletes vagy,hiszen senki sem az,de szeretlek a hibáiddal együtt!Szeretem mikor velem vagy és csak nézel rám, olyankor szívesen belelátnék a fejedbe és magamhoz ölelnélek és halkan a füledbe súgnám a választ az összes kérdésedre!Szerelmem!Huszonöt éves lettél,negyed évszázados!Rengeteg hálával tartozom szüleidnek hogy egy ilyen remek nőt felneveltek és vigyáztak rád,"megőriztek" nekem!Úgy gondolom hogy a mi találkozásunk nem a véletlen műve,nekünk meg kellett ismernünk egymást mindenképpen!Akár hogy is alakul ez a kapcsolat,sosem fogom megbánni egyetlen percét sem!


2012. júl. 5. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

egy nőnek ne mondd már, hogy negyed évszázados bazz!


Néhány helyesírási hiba, plusz az írásjelek után léptetni kell egyet a kurzort. Nézz rá az enyémre és láthatod.

Még valami, nagyon sokat kell bókolni, de egy pici életet vigyél bele azzal, hogy mi történt veled, hogy vagy stb, valamint kérdezz tőle, hogy érezze érdekel

2012. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na ha a férjem ilyet írna, imádnám.. De ő sose fog.... Na mindegy..

Próbáld picit tagolni és tökéletes.:)


"Drága XYom!

Úgy gondolom hogy a mostani életem össze sem hasonlítható az egy évvel ezelőttivel.

Teljes mértékben megváltoztattad az életem mióta itt vagy nekem és őszintén remélem hogy ez a jövőben sem fog változni. Te egy fantasztikus nő vagy, egy olyan nő akire nekem szükségem van! Bármelyik férfi egy ilyen nőt szeretne maga mellé és a gyerekei édesanyjának.

Tudom, hogy voltak köztünk viták, nagy részben az én hibámból, de bízok benne hogy ettől függetlenül ez egy szép hosszú kapcsolat és talán házasság kezdete!

Hazudnék ha azt írnám hogy tökéletes vagy, hiszen senki sem az, de szeretlek a hibáiddal együtt, nekem így vagy!(Én ez helyére azt írnám, hogy "Imádom minden porcikád, a hibáid, az illatod!")

Szeretem mikor velem vagy és csak nézel rám, olyankor szívesen belelátnék a fejedbe és magamhoz ölelnélek és halkan a füledbe súgnám a választ az összes kérdésedre!

Szerelmem, huszonöt éves lettél, negyed évszázados! Rengeteg hálával tartozom szüleidnek hogy egy ilyen remek nőt felneveltek és vigyáztak Rád, "megőriztek" nekem!

Úgy gondolom hogy a mi találkozásunk nem a véletlen műve, nekünk meg kellett ismernünk egymást mindenképpen! Akárhogy is alakul ez a kapcsolat, sosem fogom megbánni egyetlen percét sem!

(hozzátenném még:) Sokszor csókol a Te szerelmed, 'WZ'.

2012. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, az előző hozzászóló verziója jobb, úgy csináld:D

Amúgy én úgy csinálnám, hogy a szülinapja reggelén egyedül hagynám(pl reggelit csinálnék vagy ilyesmi) és a szekrényére tenném a levelet, vagy a fogkeféje mellé vagy ilyesmi, úgy hogy egyedül olvashassa el.

2012. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez jó ötlet! Úgy oldd meg, hogy egyedül olvassa el:)
2012. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kicsit sok a szóismêtlés.

Meg a"negyed évszázados"attól én is sokkot kapnék.

Szerintem levél formájában.

(Végül is rólatok szól.)

Egyébként töléletes.

Hajrá!!!

2014. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!