Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért mondanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért mondanátok egy lányra, hogy gyerekes?

Figyelt kérdés
A környezetemben a srácok azt mondják gyerekes ezért nem szeretnének járni velem...Nem hisztizek nem nyávogok és nem szoktam panaszkodni.Csak barátnőimmel szoktunk néha hülyéskedni és nevetgélni,ez lehet a gond?Ez ellen mit tehetek? Min kéne még változtatnom?

2012. júl. 5. 14:41
1 2 3 4
 1/36 okoska31 ***** válasza:

mielőtt válaszolok, azért valamit tisztázzunk.

hány éves vagy Te, és hány évesek akik mondták rád, hogy gyerekes vagy?

2012. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
kor?
2012. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,és 17 meg 16 évesek mondták rám
2012. júl. 5. 14:45
 4/36 okoska31 ***** válasza:
100%

bocs, de miért is veszel komolyan két gyerek szájából elhangzott véleményt?

ne foglalkozz velük.

amikor én voltam ennyi idős, ezt még úgy hívtuk, hogy savazzuk a másikat...:)


és nyugi, nem ezért nem szeretnének járni veled. esetleg azért, mert - ABSZOLÚT JOGOSAN - fiatalnak tartanak a szexhez, ami főleg a 17 éves srác fejében már erősen mocorog...

2012. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Akkor mondanám ha Hello Kitty szarságokat ragaszt mindenhová , a telefonjára/körmére és ez lenne a mindene. Márpedig sajnos állandóan ezt látom.
2012. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha még gyerek vagy, akkor egyáltalán nem baj, ha gyerekesen viselkedsz, de ebbe azt is beleértem, hogy még nem jár szexen, bulikon, iváson, dohányzáson az eszed.
2012. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 15 évesen se baj, ha gyerekes vagy!
2012. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
65%
jáj nincs eladó kecskéd :D
2012. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Rendben

Nem szoktam hello kittys szarokat ragasztgatni minden hová,mert utálom a rózsaszínt.

2012. júl. 5. 14:50
 10/36 A kérdező kommentje:
Nincsen kecském xD
2012. júl. 5. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!