Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb pasi miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi miért csak az alakot nézik?

Figyelt kérdés

Még nem volt pasim, igazából még nem is nagyon hiányzik de azért szoktam gondolkozni és a legjobb barátnőmmel megbeszéljük az ilyeneket (hasonlítunk). Nem vagyunk vékonyak (de azért túlzottan dagik sem) neki inkább a karján, hasán és combján látszik, nekem a hátsómon és a combomon. Neki már volt 2 barátja, de nem voltak sokáig együtt. Mindig csak ilyen analfabéta szerencsétlenek vagy cigányok (bocs ha valakit megbántottam) találnak meg minket. Én inkább később szeretnék barátot mert arra várok, hogy igazán szerelmes legyek. Nem annyira érdekel a külső (bár nálam is van egy határ) nem érdekel ha van rajta felesleg vagy szemüveges, pattanásos, szőrös vagy szeplős vagy akármi amiért sok lány inkább elfordul. Nekem sokkal fontosabb, hogy szerethetőbb, kedvesebb és értelmesebb legyen. Szóval én inkább a belsőt nézem általában. Volt már olyan, hogy az utcán utánam szólt 2-3 srác de nem figyeltem rájuk. Az arcom nem is túl szép de nem is csúnya.

Az egyik barátnőm felrakott magáról egy képet és odaírta, hogy "de nagy segg3m van" erre odaírta a pasija, hogy "szerinted ha nagy lenne járnék veled?" arra gondoltam, hogy ha esetleg történne vele valami ami miatt hízna akkor szakítana vele? Annyira nem értem az ilyeneket. A legtöbb pasi csak a segg3et és a mellet nézi, a belsőt nem annyira. Tudom, persze mindenkinek más jön be. De aki egy kicsit is más az vagy ki van röhögve, nincs emberszámba véve (még akkor is ha rájuk se nézett senki) vagy közömbösen reagálnak (ez normális lenne). Persze nem mindegyik ilyen bunkó, vannak kedves pasik is.

Kicsit örülök is, hogy ilyen vagyok. Nem tudnám elviselni ha valaki csak a testembe szeretne bele (mert sajnos ilyen is van). Ne a kinézetem miatt szeressen, hanem azért aki vagyok.

Nem akartam senkit megbántani és nem általánosítottam. Értelmes válaszokat szeretnék kapni :)

Köszi!


2012. júl. 5. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

analfabéta szerencsétlen fogalma?

am a pasik jó része nem csak az alakot nézi.

2012. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök, hogy azon kivételek közé tartozom, akiknek a külső másodlagos. :) Mert bár valóban a külső adja az első benyomást, mégis az a kevésbé lényeges.
2012. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Írástudatlan, beszélni nem tudó, büdös, koszos, igénytelen, azt hiszi magáról hogy jó pasi közbe meg gáz amit csinál.


Azt elfelejtettem írni, hogy tudom, hogy lányok között is sok az ilyen.

2012. júl. 5. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az arcot nézem, de azt nagyon :D Testnél is van egy határ, ne legyen dagadt de sovány se. Aztán az hogy most milyen a segge meg a melle meg egyéb az nem érdekel, nem dugásra kell nekem a nő.
2012. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jé, normális felfogású nő. :D
2012. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindjárt kapsz vagy 10 levelet..D:
2012. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyet sem kaptam :D
2012. júl. 5. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális férfi nem csak az alakot nézi, és nem várja el, hogy minden szempontból tökéletes légy. Vagy ha igen, akkor az illető nem társat, hanem kirakatbábút keres, érted...

Én sem vagyok tökéletes, távolról sem: fehér a bőröm nagyon, a fenekem ugyan nem rossz formájú, de nem elég feszes és lehetne kisebb szerintem, a lábfejem sem a legnőiesebb, mégis sokaknak tetszettem már (sminkelni sem szoktam soha), sőt, gyakran megdicsérnek, hogy csinos vagyok.

A lényeg az ápoltság (egészséges bőr, haj, köröm), meg a belső összhang, az épp elég vonzerőt ad, szerintem.

2012. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!