Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 16 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 16 évesen még nem volt kapcsolata egy lánynak? és még nem is csókolózott?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen :)
2012. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 AvernusTriad ***** válasza:
Ez a normális. Mi a fenéért kéne sietned? Nekem kánonban magyarázhatják, de em vagy még készen rá. Pár év múlva vissza lehet térni rá, de akkor meg már magától jön.
2012. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na hallod nekem is 15-6 évesen volt az első barátom akivel fogtuk egymás kezét és csókolóztunk. Kemény 1 hét volt XD

Nem kell ám ezzel kapkodni. Lehet h a mai lányoknak már 12 évesen pasija van és 14 évesen már dugnak, de attól nem ez a normális.

2012. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :)
2012. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem se volt még kapcsolatom és én se csókolóztam még :D


17/f

2012. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen normális :)
2012. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki. Én nagyra tartom az ilyen lányokat. Am én 20 éves fiú vagyok, de én nekem sem volt még senkim meg még nem csókolóztam és szűz vok. Ami egy kicsit ciki, de rem normális csajjal vesztem el szóval nincs vele gond.
2012. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök normális nekem is 16 évesen volt elöször barátom :)
2012. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális :)

Nem is értem, miért veszik az emberek természetesnek azt, ha valakinek 14-15 éves korában már barátja/barátnője van.

Tőlem is állandóan kérdezgetik a családban, hogy mi újság fiú ügyben meg 'jaj biztos van valakid', és efféle hozzászólásokkal jönnek, hiába mondom, hogy nem.


17/L

2012. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. 16 éves lány vagyok, és most van először barátom. Take it easy:)
2012. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!