Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakire tényleg sokat vártatok, akár több évet is, és végül összejöttetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszek a tündérmesékben, pedig én is reménykedtem sokáig
2012. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne is álmodozz... olyan lehet, hogy élitek az életetek és valamiért találkoztok, aztán d*gtok, de ha most nincs úgy rád szüksége, szerintem később se :P
2012. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is egyre kevésbé, most jöttem rá hogy el kell engednem és nézegetnem kéne másfelé is..csak kíváncsi vagyok, hogy van-e egyáltalán ilyen. amúgy sokan azt mondják hogy nem vagyok 100%ig közömbös a srácnak, aki tetszik, csakhát barátnője van, és azért van bennem annyi realitás hogy akkor nem fogok rá várni..
2012. júl. 5. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ne rontsddel nekik, én 1 évig vágytam egy palira akivel most már több mint 3 éve együtt vagyok..nekem megérte, és ez tündér mese számomra ;D
2012. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem fogok, mindenkit megnyugtatok hogy nem vetem rá magam egy srácra akinek barátnője van..:D csak mondom, érdekel, hogy van-e olyan, akinek így jött össze, és ezek szerint azért nem lehetetlen ez sem.
2012. júl. 5. 19:38
 6/7 anonim válasza:
a legjobb barátnőm 3 évet várt egy pasira közben persze együtt volt mással is. és végül összejöttek és lassan egy éve együtt vannak :)
2012. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátom már 2 éve szerelmes volt belém mikor mi összejöttünk. Titokban kellett hogy tartsa, mert akkor mással jártam és nem akart közénk állni. De utána csak kiderült minden, de előbb még én is beleszerettem. :)
2012. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!