Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az anyukám utálja a barátomat úgy, hogy nem is ismeri?!

Figyelt kérdés

Anyám eléggé nem normális, ezért még nem mertem elmondani, hogy együtt vagyunk. Annyit tud, hogy barátok vagyunk, és nekem tetszik, de ettől is teljesen ki van borulva. A barátom nagyon rendes gyerek, nem adott okot, hogy anyám ne szeresse (amúgy neki senki nem lenne jó), mégis ez van. Próbáltam itthon "megszerettetni", de akármit mondok vele kapcsolatban, semmi nem tetszik anyámnak. Apukám szereti, azok alapján amiket meséltem róla. Mi a frászt lehetne kezdeni anyukámmal? Egyszer megpróbáltam elmondani hogy összejöttünk, de dühöngött, csapkodott, hisztizett, ordibált, teljesen magán kívül volt, és természetesen eltiltott tőle...

20/L


2012. jún. 25. 19:53
 1/1 Hanariko ***** válasza:
hát ezzel leginkább semmit nem lehet kezdeni.. ha már így élből elutasítja. járjatok titokban. Vagyis előtte titkoljátok(meg azelőtt akitől még megtudhatná) ha meg kiderül és kiborul: ő akarta így, nem?
2012. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!