Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaza van a haveromnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a haveromnak a csajozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Utóbbi időkben gondolkodtam rajta hogy be kellene szerezni vmi barátnőfélét.Hisz Isten is azért teremtette Évát hogy Ádám ne unatkozzon:)


Szval megkértem egy nagy nőcsábász hírében álló görög haveromat hogy adjon tanácsot hogy miképpen tudnék szórakozóhelyen felszedni egy átlagos lányt.Ezt mondta:


"Hát igenis a külső számít.Nem kell egy k.rva szót sem szólni,nem kell semmit csinálni,csak jól kell kinézni.Meg kell állni,így,ballra kell nézni,jobbra kell nézni,esetleg visszatekinteni és mire ezt megcsinálod akkor már itt lesz egy szöszi,ott egy barna,ott egy vörös.Ha beszélsz,ha udvarolsz,ha jópofizol,ha bókolsz akkor már elmehetsz a büdös pic.ába."


Kértem volna még pár tanácsot tőle,de már több hónapja eltűnt a gyerek,senki sem látta.Én meg itt maradtam mentor nélkül:)


Szerinted igaza volt?Tényleg ez lenne a csajozás receptje?


2011. máj. 21. 20:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Hááát??? Ha nagyon jól nézel ki, akkor esetleg.... :-))))
2011. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Hogy semmit se szólsz csak állsz mint egy görög félisten? :D:D:D:D:D hát nem igazán. Persze a külső is számít, de sokszor olyan sötétek a jól kinéző fiúk belülről, hogy már nekem fáj. Nem minden a külső, a belső sokkal többet számít.
2011. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen pasik sose voltak szimpatikusak. (:
2011. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben csak arra kell az Évád, hogy ne unatkozz, és nincsenek különösebben nagy elvárásaid, elég ha pár fokkal melegebb, mint egy guminő, akkor igen: így kell csajozni.

Ma rettentően sok az olyan csaj (meg pasi), akit kizárólag a külső érdekel, ez alapján választ párt, semmi más nem érdekli. Bevállalja egy menetre, aztán eldobja, és jöhet a következő.


Így is lehet élni... de minek?

2011. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
A macskám bölcsebb tanácsot adna már bocs.
2011. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
hát ez nagyon gyenge volt hogy görög barát:D ezt Alekosz mondta Olivérnek ezt a szöveget... :D
2011. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
való világ alekosz
2011. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

Biztos a Görög nőknél így működik...


Mondjuk nem csodálkozom, láttál már görög nőt? :D

2011. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
38%

Ha még nem láttál görög nőt akkor mutatok egyet..


[link]


És ez ott jó nőnek számít!!!

2011. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem kell amit a haverod említett.

Nekem az kell,hogy belülről szeressen,nem pedig kívülről.

Sokkal többet számít nálam az,hogyha bókolnak,beszélgetünk,megismerkedünk.Nem pedig józantalanul egyből az "ágy"...:) De kinek a pap,kinek a papné.

2011. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!