Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségemnek igaza van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek igaza van?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányunk aki szeretnék velünk aludni.

Egy ilyen éjszaka amikor a kislányunk mellettünk aludt, a feleségem szexelni akart de én visszautasítottam mert szerintem nem lenne jó ha a gyerek véletlenül felébredne és meglátná.

A feleségem viszont azt mondta, hogy nyugodtan szexelhetünk akkor is ha esetleg felébred mert úgy se tudná, hogy mi történik.


2012. ápr. 13. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Nincs teljesen igaza. Oké, 3 éves, valószínűleg még nem fogná fel, akkor se tudnék a saját gyerekem mellett. :S

Igazán kibírhat 1 éjszakát.

2012. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez nekem nagyon morbid... azért ne nézzük már hülyének a gyereket, persze nem tudná még mi az, de ha esetleg később emlékezne rá, amikor már igenis tudja, hogy mit jelent az, amit akkor látott, akkor szerintem nagyon rossz emlékeket és élményt jelentene neki. Nem igaz, hogy nem bír magával a feleséged, és nincs más alkalom és hely, ahol ezt megoldhatjátok. Lehet hogy prűd vagyok és majd megköveznek, de nekem ez a véleményem.

Leírom, hogy miért. Én már nagyobb voltam, de hétvégéken reggelente mindig befeküdtünk a húgommal anyáék ágyába... hát apám sem bírt magával, nyilván nem volt szex, de matatás, meg nyali-fali igen, és ez engem már akkor borzasztóan zavart, talán 6-7 éves lehettem. Egyébként is úgy gondolom már most, családos emberként, hogy ez két ember magánügye, még akkor is, ha a 3. ottlévő alszik... áh, kár is ezen pörögni,nyilván érted, hogy mire gondolok.

2012. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam a szüleimet.

Nem tudom hány éves lehettem, de már ovodás. Nem tudtam éjjel aludni, ezért átmentem hozzájuk, ők meg éppen... birkóztak. Nem rázott meg, egészséges szexuális életem van.

Régebben egy szobában aludt, volt hogy három generáció. Lám, túléltük.

2012. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

Túléltük, de épp most tanultuk , hogy mennyire beteg, és egészségtelen dolog volt az is....

2012. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi "morbid", azért mert ott alszik a gyerek, a szülőkben még dolgozhat a vágy.


Az viszont más kérdés, hogy tényleg nem érdemes nekidurálni magatokat a gyerek mellett, mert ha valóban felébred, úgysem tudjátok megmagyarázni neki, hogy miért "bántjátok" egymást (a legtöbb gyerek így értelmezi a látottakat).


Ilyen esetben ki kell mászni az ágyból és akár a gyerekszobát, a konyhát, a nappalit kell igénybe venni.


A feleségednek nincs igaza.

2012. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Basszus, még úgy is szörnyű emlék marad, ha a melletted lévő szobában csinálják és nem tudsz aludni, mert olyan hangos az ágyrecsegés, meg a nyögés is. Hát még ha közvetlen melletted, akkor is ha csak 3 éves...A plafonra tudnék mászni az ilyenektől.
2012. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért alszik veletek?Nagyon nehéz lesz később kiszoktatni a szobájába,kiságyába!

Ha normális házas életet akartok élni ,akkor abszolút nem egészséges hogy ott alszik a kislányotok is!

A feleségednek meg nem is értem hogy jut eszébe...szerintem ilyet valamire való ANYA nem kér!

2012. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem a vágy felébredését tartom morbidnak, hanem azt, hogy nem bír vele akkor, amikor ott a gyerek. Nem tehetek róla, leírtam, hogy milyen élmény okozza ezt.
2012. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A gyerek aludjon a saját ágyában.Főleg 3 évesen. Az anyémek soha nem alhattak velünk. Ésén soha nem szexelnék,ha a gyerek a szobában van.Nemhogy az ágyban
2012. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és még az sem a legmorbidabb, hanem az, hogy akkor is csináljátok, ha felébredt,,és néz titeket...
2012. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!