Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kelthetném fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kelthetném fel az érdeklődésüket? Mi kell nekik?

Figyelt kérdés
Egy gimnazista lány vagyok, és fogalmam sincs, hogy érhetném el, hogy felfigyeljenek rám a fiúk. Még soha nem volt barátom, mármint olyan igazi kapcsolat, de nem igazán tudom, mi a baj velem. Nem vagyok csúnya, sokan azt mondják, szép az arcom. Szerintem az alkatommal sincs baj, nem vagyok egy topmodell, de nemrég még fogytam is egy kicsit. Csinosan öltözködöm, és még jutott egy csöppnyi kis ész is. Azonban a fiúk..Nem jutok velük egyről a kettőre. Segítenétek?:) 15/L
2012. júl. 6. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig fing hangosan.
2012. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én szívesen segítek hátsó szándék nélkül, de mire vagy kíváncsi 19F
2012. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát, talán nem gond h 15 évesen nem volt még barátod.

18 évesen is ilyen kérdésekkel jönnek itt sokan, pedig még akkor se baj ha nem volt még. meg később se.

ej, ej, ma éjjel mennyi aggódó ember ír ide...

2012. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg 15 vagy, hova ez a nagy sietség? Jonnek majd ok idovel, ne ezen filoz te ilyen korba. Attol, hogy van egy csomo 13-14 eves aki minden heten csereli a baratait, te nem kell olyan legyel.
2012. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ted ki a a csöcsöd XD
2012. júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen környéki vagy, írj, segítek személyesen! ;)
2012. júl. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AvernusTriad ***** válasza:

mikor én gimibe jártam, az iskola legjobb csaja (szerintem) egy csendes, visszahúzódó lány volt. Egy percig sem kellett kelletnie magát.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy meglesz a célközönséged, ne kezdd el játszani az agyad, hogy népszerű légy.

2012. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ha tetszik neked egy fiú és nem vesz észre, rúgd úgy bokán hogy a heréi a torkában táncoljanak mint egy jóféle ír 183 kilós asszonyság utána már csak rád fog figyelni :D
2012. júl. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gond, 15 évesen még sok lánynak nem volt barátja :) mondjuk egy képpel könnyebb lenne megmondani :)
2012. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!