Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden esetben igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben igaz az, hogy "a szerelem múlandó, de a barátság örök. "?

Figyelt kérdés
nekem akárhányszor volt egy legjobb barátom/barátnőm, egy idő után mindig megszakadt a dolog. vagy összevesztünk, vagy csalódtam benne, vagy ő bennem... néha már azt hiszem, hogy nem létezik legjobb barátság. viszont a szerelem lehet örök! oké, még csak 10 hónapja vagyok együtt a barátommal, de úgy érzem, hogy ő mindig velem lesz :) veszekedtünk már, de a szakítás felé nem tudunk menni! úgy érzem, ő mindig velem lesz, támogat, nem hagy el, nem bánt meg nagyon soha :) a barátaim viszont csökkennek... mások is vannak így? vagy szerintetek nincs örök szerelem, csak örök barátság?
2012. júl. 6. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet örök én a barátságban biztos vagyok. Ovis korom óta ismerem barátnőmet és mindig sokat veszekedtünk csináltunk rengeteg baromságot de mindig kibékültünk és mostanra ha veszekedés van köztünk mindig meg tudjuk beszélni és bocsánatot kérni a másiktól, régebben ez gyerek fejjel sokkal nehezebb volt,de mára egyre könnyebb átbeszélni mi miért volt van. Barátom is van 3 éve nagyon szeretem de nem merem állitani hogy ez aztán örök lesz lehet pár év mulva megunjuk egymást vagy megcsal vagy eltávolodik a munkája miatt, de azt tudom hogy bármi is lesz egy barátnőm mindig lesz :) 18L
2012. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
megmondom őszintén én a barátaimban sokkal nagyobbat csalódtam, mint a "szerelmeimben". a legjobbnak tartott barátaim is elárultak. így szerintem egyik sem örök, az emberek jönnek-mennek...
2012. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is valahányszor közel engedtem magamhoz valakit barátilag, vagy elköltözött, vagy eltávolodott. A szerelmemben nagyobbat csalódtam, jobban fáj, de még mindig együtt vagyunk, és ő egyben a legjobb barátom is. :)
2012. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mayan125 válasza:
A szerelem és a barátság múlandó, a szeretet örök.
2013. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!