Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szerelemből nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerelemből nem szereti a másikat, az sehogy nem szereti?

Figyelt kérdés
Nyilván itt nem szülő-gyerek kapcsolatra gondolok, vagy testvér-testvér kapcsolatra, ezekben az esetekben nyilván természetes, hogy nincs szerelmi kötődés, viszont ha egy nő nem szerelmes egy férfiba, akkor sehogy nem szereti, legalábbis nekem ez a tapasztalatom, a "barátság" szöveg egy nagy kamu. Ti mit gondoltok? Normális válaszokat várok!

2012. júl. 3. 12:59
 1/6 okoska31 ***** válasza:

minden tartós kapcsolat egy idő után (az idő hossza fakultatív) átalakul szerelemből szeretetté. ami több, mint baráti az egyik téren, de kevesebb is másképpen.

ez egyébként így természetes, nem lehet valaki iránt 50 éve keresztül rajongani.

2012. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:

így van..a szerelem nem örök, az egy fellángolás ez összefoglaló érzés minden pozitív dologra.


És ha minden jól megy akkor (ahogy 1-eske is mondta) marad az őszinte szeretet, a másik fontossága, ésatöbbi.

2012. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a szexuális vonzalom megmarad,akkor van jövője az ilyen kapcsolatnak....Szerintem....legalábbis ez az én tapasztalatom....
2012. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:
3-as: tapasztalatból tudom, hogy a szexuális vonzalom nem tart össze kapcsolatot. ha a szerelem elmúlik, a kölcsönös tisztelet, egyetértés, egymáshoz csiszoltságra is szükség van - a szexuális élet rendben léte mellett.
2012. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na jó-jó, de más az, amikor a szerelemből szeretet lesz, tehát valamikor volt szerelem, meg más az, amikor sohasem volt.

Amúgy szerintem aki az utolsó kategóriába esik, az nem szereti igazán, vagy csak barátként szereti (de akkor meg szex kizárva).

2012. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod sokan azt tévesztik össze a szerelemmel, amikor csinosnak találsz valakit, és kedveled a társaságát, pedig önmagában ennek még semmi köze a szerelemhez! A szerelem az egy nagyon erős lelki vonzalom a másik iránt, ami sokkal több annál mint ahogy a filmekben/sorozatokban ábrázolják, mert a szerelmet össze sem lehet hasonlítani egy szimpla testi vonzalommal, mert az sokkal mélyebb dolog ennél..... tudod, én sem egy csajjal találkoztam már akire azt mondtam hogy nagyon vonzó, aranyos, kedves, meg minden, de ezek miatt sajnos még nem lesz az ember szerelmes a másikba, de valóban nem csak szerelemből lehet szeretni, úgyis lehet valakit tisztelni, szeretni, szépnek tartani, nagyra becsülni, ha soha nem is voltál szerelmes belé...
2012. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!