Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a dologról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adelin kérdése:

Mit gondoltok erről a dologról? Vagy csak benne van a cigányság?

Figyelt kérdés
Van egy cigányfiú 18 éves.Én három évvel vagyok fiatalabb nála.A szomszédunkba lakik az apja mert a fiunak a szülei elválltak.Ezért nem mindig,de általában hétvégenként itt van kint.Facebookon állandóan nyoja a szövegeit hogy járna velem,de amikor az utcán találkozunk csak bámul.Jah és még azt is megírta,hogy szeret. Nah hogy ebből mi az igazság nem tudom.De a lényeg az hogyha meglátjuk egymást az uton csak bámul és bámul.Megkérdeztem már tőle hogy amikor találkozunk miért nem szól csak néz és kacag? Anyivolt rá a válasz:(tudod én félek a szüleidtöl mert cigányvagyok és szerintem nem fogadnának el)! Szerintetek komolyan gondolja hogy szeret és járna velem??
2012. júl. 6. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább 9 purdét akar neked nemzeni.
2012. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt ennyiből nem lehet tudni de van benne valami hogy fél a szüleidtől mert nem fogadnák el.. Akkor menj oda te az utcán hozzá és beszélgessetek aztán majd kiderül vagy ird meg neki hogy te akarod ezt a dolgot találkozzatok valahol
2012. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem vagyok fajgyűlölő, de akkor sem javasolnám, hogy 15 éves magyar lányként egy 18 éves cigány fiú legyen az, akivel járjál.
2012. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En fajgyulolo vagyok, es en sem ajanlom. Tudod a rendes cigany az olyan mint a kongoi siugro, lehet, hogy letezik, de meg nem latta senki.
2012. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kongói síugró, Columbo felesége egyre megy :D
2012. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak annyi h az apja ugy bánik velem mintha a lánya lennék. De már megbeszéltem a fiuval a dolgot ma már jön ki hogytudjunk beszélni. Amm köszi az értelmes válaszokat!-)
2012. júl. 6. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!