Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 70/b-s cicivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 70/b-s cicivel lehet boldogan élni?

Figyelt kérdés
nekem valahogy nem megy... hiába van pasim de ha szakítanék vele nem tudom kell e ez másnak vagy csak ő az egyetlen akinek ez tetszik csak e miatt érzem magam rossz csajnak és úgy gondolom így nem is lehetne pasizni mert kb mindenki elhajtana a g.ecibe :S itt egy kép kb ilyesmi kicsit teltebb [link] [link]
2012. júl. 3. 22:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora, és én is így vagyok vele, de nem akarok szakítani a barátommal. Ha neki ez megfelel akkor elégedett vagyok vele, változtatni nem fogok rajta... :)
2012. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
jó vicc!!!
2012. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez a lány rohadtul rendben van a képen! Szép az arca, az alakja, ha az enyém lenne, tuti nem engedném, hogy bármit szabasson magán, úgy jó, ahogy van!
2012. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 ASOT ***** válasza:

ha mellette nem vagy elhízva, és kedves szép arcod van akkor nincs ezzel semmi gond!


az ember saját magát fogadja el a legnehezebben.

2012. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Inkább úgy tedd fel a kérdést, hogy 70b-s cicik nélkül lehet boldogan élni?....

Azért vagy ezzel a pasassal, mert másnak nem kellenél a kis melleiddel? Ez szép.

2012. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
vékony vagyok és nem csúnya csak ez az egy ami nem jó sztem rajtam :S
2012. júl. 3. 22:54
 7/24 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem van ott más is. Főleg fejben.
2012. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne? :D Nekem is ekkora és imádom :) Annyira nem kicsi az, nekem egy kicsivel nagyobbak, mint a tenyerem, szóval szerintem pont jók.
2012. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Fárasztó már sokadszorra is leírni ugyanazt, de a mell méret nagyon sok férfinak nem befolyásoló tényező, ahogy nekem sem, de nyugodtan keress vissza ilyen jellegű kérdésekre, kb minden napra jut egy legalább:D
2012. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szerintem szépek ezek a cicik. És te is írod, hogy vékony vagy (meg a 70-ből is látszik), tehát a melled pont jó az alakodhoz. Az lenne kicsit gázos, ha egy teltebb lánynak lenne ekkora melle, mert akkor aránytalan picit. De neked tökéletes az alakodhoz (már így látatlanba, meg a linkek alapján). Egy vékony lányon hülyén néz ki a hatalmas tejcsárda (nem mintha azzal baj lenne, csak az meg teltebb nőnek áll jól). :)
2012. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!