Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ribanc vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ribanc vagyok?

Figyelt kérdés

Bnőmmel voltam tegnap bulizni, és a végén mondta nekem hogy az vagyok, meg hogy miket csinálok, de igazából semmit. ezt arra értette hogy buliztam, néhány sráccal meghívattam magam piára, csókolóztunk meg hagytam hogy simogassanak és megujjazzanak, és emiatt. de szerintem ebbe nincs semmi rossz, nem dugattam meg magam, nem szoptam f*szt stb.

16/L


2012. júl. 6. 11:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Az vagy, ez nem kérdés.
2012. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
nice try, buddy
2012. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
"csókolóztunk meg hagytam hogy simogassanak és megujjazzanak" - szerinted?
2012. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
egy kis ringyó vagy, nem több.
2012. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 okoska31 ***** válasza:
100%

lássuk csak: 16 évesen elmentél egy buliba, ahol néhány pohár pia után több vadidegen srác is lesmárolt, és feldughatta az ujját a puncidba.


Igen, szerintem is ribanc vagy. És jó úton indultál el, hogy az is maradj, csak két év múlva ugyanezek a srácok nem csak az ujjukat dughatnák fel ugyanazon este.


Sürgősen hagyd abba ezt a viselkedést, ha nem akarsz ribanc lenni.

2012. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkora, mint a ház. Ezeket hívják szűzr*bancnak
2012. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy italéért hagyod hogy bárki megujjazzon szerintem változtass egy kicsit a hozzállásodon igy tényleg mindenki azt fogja mondani ribanc vagy akár lefekszel velük akár nem.
2012. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Az vagy, de sok ilyen lány van még, nem vagy csodabogár.

Meg nyilván nem is zavar a dolog...

2012. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 okoska31 ***** válasza:
100%
Ja, a barátnődnek meg köszönd meg, hogy szólt, mert így figyelmeztetett valamire, ami neked fel sem tűnt.
2012. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereznél pár barátot, akkor elmehetnél velük játszani, ahelyett, hogy a gép előtt rohadsz egész nap.
2012. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!