Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit? Vagycsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit? Vagycsak hülyéskedik?

Figyelt kérdés
Van eg fiu aki nekem nagyon tetszik. Kondi teremben ismertem meg ès hetente kb.3-4alkalommal találkozunk a kondiban ès interneten keresztül is bezèlgetünk.ahányzor találkoztunk eddig nem volt olyan nap ,hogy ne kacsintott volna rám. Volt egy olyan szituáció is ,hogy ültem az eggyik kondi gèpen amin nyitot lábbal kell ülni ès egy ilyen bottal szorakozott ,hog közèpre nyomja nekem... Vagy mindig szívózik velem jó èrtelemben. De nem tudom ,hogy ezek most "jelek" ?vagy csak hülyül.
2012. júl. 6. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű, hogy mit akar....
2012. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!