Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzen a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzen a lány?

Figyelt kérdés
csak köszönő viszonyban vagyok egy szomszéd fiúval. hogyan kezdeményezzek?
2012. júl. 6. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk köszönésen kívül valami mást is mondhatnál neki.
2012. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Köszönés után mondj neki 2-3 mondatot...
2012. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 AvernusTriad ***** válasza:
Ott a pont 1. :)
2012. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én sajnos beszari vagyok az ilyesmihez, de ha melléki szomszéd, akkor tuti kilesném, hogy mikor van otthon, és bedobnék valamit a kertbe.

Aztán nagy mosollyal átcsengetnék.

Így már könnyebb a beszédbe elegyedés.

2012. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4# mit dobjak át? szembe szomszéd, szóval messze van
2012. júl. 6. 15:57
 6/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ha szembe szomszéd, akkor inkább ne dobálj semmit. :D
2012. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mikor kint van leguggolsz vele szemben szoknyában bugyi nélkül!Nekem bejönne
2012. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki menne már átcsengetni? Ember??!

30 éves férfi létemre nem mernék csak úgy becsengetni egy csajhoz. ((Mi a francot mondasz neki)) Akkor egy csaj hogy menne már át a szomszédba csengetőzni embeeer??

Amúgy a kislánynak azt üzenem hogy mikor látja a srácot akkor azonfelül hogy köszön valami kérdése közlése is legyen. Kezdetbe pár mondat is elég. Később meg valami segítséget is kérhetne tőle. Addig is míg csinálja beszélgethetsz vele és legközelebb is biztosítottál témát magadnak mert rá fog kérdezni jó e az az izé? és onnastól kezdve megint meglehet kezdeni a beszélgetést amitől már nem vagytok idegenek annyira egymás számára..

Sajnos éntőlem nem túl sok lány kér semmit :( legutóbb is 2 csaj állított meg hétvégén este az utcán azok is csak buszra kértek egy százast ,mert elbulizták az összes pénzüket. Mégis csalódottan adtam nekik egy százast ,pedig azt hittem legalább olyat szeretnének ami ingyen van. :P

2012. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Még egyetemista koromban a koliban, ha a csajok ismerkedni akartak, átjöttek egy befőttel, hogy nem tudják kinyitni, aztán mehetett a bájolgás.

Megpróbálhatnád. Vagy süss sütit, és vigyél át hozzá. Az még a komor 21 században is belefér, hogy az ember megismerkedik a szomszédaival.

2012. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!