Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki nálunk dolgozik 35 éves(nevezzük K-nak).Jóba vagyok az összes munkással már kis korom óta.Most hogy nyár van sokat szoktunk beszélgetni így mindenki együtt. Na térjünk vissza K-ra.Mindig bámul , megjegyzéseket tesz .Minap azt mondta ,hogy olyan szép a fenekem,hogy ha tehetné akkor egész nap csak azt nézné.Meg ,hogy nagyon jó csaj vagyok. Mindig négyszemközt akar velem beszélgetni és akkor mond ilyeneket. De mikor az egész társaság ott van akkor is tesz ilyen megjegyzéseket,hogy milyen kis szexi vagyok ,meg hogy üljek az ölébe.Kint aludtam a sátorba az udvaron minap..és akkor is azt mondta,hogy ő akkor itt fog maradni velem a sátorba ,csak az a baj hogy nem hangszigetelt..(???!!) és vannak még ilyen dolgok. Ha mondom neki hogy állíts már le magad akkor meg azt mondja hogy szereti ahogy kelletem magam... Nem zavar annyira ,hogy húúdehűűha de azért mégis ..nektek mi a véleményetek.?Mit akar egy 35 éves férfi egy 16 éves lánytól ?!
2012. júl. 6. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
... Szerinted mit akar? Ugye nem komoly a kérdés?
2012. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hüje pedo állat


csak és kizárólag szexet akar méghozzá nedveset kell neki a friss hús a gazember

2012. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerinted? :DDDD
2012. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vajon mit akar amit mindegyik szexet és ennyi. Mivel nem utasitod el durván csak ugymond ugy csinálsz mintha kérdetnéd magad igy ő élvezi a játékot körbe udvarol amig meg nem dughat végre. Aztán ha sokáig huzod a játékot vagy megunja vagy ha olyan tipus akár eröszakkal is rád mászik. De hidd el semmi komolyat nem akar tőled!
2012. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Karcsi a melos magáévá akar tenni! Hagyd magad!
2012. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*Ne
2012. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni hogy ennek az embernek felesége és 2 gyereke van...
2012. júl. 6. 21:44
 8/18 sambora11 ***** válasza:
Jól meg akar kurjantani. ;)
2012. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akar egy menetet veled na és ha családja van ezekszerint ennyire érdekli .. rengeteg ilyen ember van családos és kell nekik a friss pipihusi
2012. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jajjj drááágááám még jó hogy a testedet! szólj apucinak, anyucinak hogy molesztálnak....
2012. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!