Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart tőlem ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart tőlem ez a fiú?

Figyelt kérdés
Egy fiú.Egy barát.És ebből lett az,hogy jobban meg akartuk ismerni egymás.Kb egy hete tudtuk meg,hogy létezik a másik és itt lakik tőlem nem messze.Először az egyik barátnőmet akarta elcsábítani.Aztán mivel az foglalt volt,jöttem én.Nekem már az elejétől fogva tetszett.Nem is tudom miért mentem bele.Felnéztem rá.Igaz sosem keresett,gépnél sosem ült,nem hívott le,a telója meg rossz volt.De elhíresztelte,hogy neki én kellek.Oké,az elején még nem hagytam magam annyira.De aztán másnap már éreztem a hiányát,és lehívtam később.Lent nemsokkal azután h fél órát késett,mondta h ő járna velem.Mondtam,h énis,de ő csak azt hajtogatta,hogy én biztos nem.Aztán később megkérdezi,hogy nem e akarok kavarni.Igent mondtam,de nem engedtem a csókot,mert ő már arra ment pár nap után.Ma meg üzeni,hogy legyek fent msn-en,felmentem,és ott küldött el,hogy még most szakítsunk.Akkor ezt most én miért nem értem? Ő akart először járni,ő kérte is meg h járjunk/kavarjunk.Akkor mit akart tőlem? Hülyített? Rettentően hiányzik nem tudom abbahagyni a sírást sem. Még jó,h akkor nem engedtem neki a csókot mert most nagyon megbánnám.Azt mondta,h tud várni.Nagyon látszik mennyire...különben nekem ő volt az első,és egyben ez az első csók is lett volna... a válaszokat előre is köszi...
2010. jún. 16. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam a kavarás azt jelenit,hogy esetleg több vasat tart a tűzbe,valamelyik közülük,csak "pótkerék".

Vagy csak le akart fektetni.

Ha komolyak lettek volna a szándékai,nem a kavarás szót használja.

2010. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Terhes leszel. Pedig még csak 12-14 éves vagy
2010. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neki ez csak 1 szórakozás volt...vagy vkit féltékennyé akart tenni. egy biztos, a szándékai nem voltak komolyak...elhiszem h rossz és fáj de nem érdemes miatta sírni...tudom h ez nem segít meg ettől nem is fogod abbahagyni, de gondold át:)remélem találsz vki jobbat helyette, és jegyezd meg h az olyan srác aki nem nálad próbálkozott először hanem pl a bnődnél és csak utána jöttél m te miután más visszautasította az nem TÉGED akart hanem csak egy csajt
2010. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát remélem találok mást...de mint ma kiderült,ez a barátnőm,akit először akart,kiosztotta msn-en,és ez a fiú azt írta neki,h ő jobban tetszett neki mint én.+ (a fiú a bnőmnek) h úgyis olyannak néz ki akit meg lehet húzni,meg h nálunk talál 1000* jobb csajokat. pedig olyan szerelmesen tudott nézni olyan jól eljátszotta h bejövök neki.az egész hülyeség volt,pedig már beleszerettem.és ennyi voltam neki...
2010. jún. 16. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:

JELEK:

1. kavarás=szex, rövidtávú kapcsolat

2. először nem te kellettél neki

3. ilyeneket írt msn-en a barátnődnek, akkor mit várunk?

4. mindenki tud szerelmesen nézni...csak egymás szemébe kell nézni hosszan és egy gyenge mosolyt ereszteni.

5. ha érdekelted volna ő hívott volna el, nem késett volna a találkozóról


Szerencséd:

1. Nem egy ilyen sz*rházi kapta meg az első csókod

2. Ha engedsz neki még a végén megfektet és utána szakít


Nem sírni kell az ilyen gyalázatos patkányok után, hanem eldöntened magadban, hogy ez csak egy kis hímr*ngyó növendék. Ne sírj, vágd pofán, ássátok el a barátnőddel:D

ui: NE HALLGASS LASSÚ ZENÉT:D

2010. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nézz utána a neten az radiális hatású dolgoknak
2010. jún. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+muki
2010. jún. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de azokat a barátnőmnek azután írta,miután már kidobott...gondoltam h itt van egy kis bökkenő...egy hülye paraszt már én is tudom.;) nem fogok már sírni utána úgyis visszakapja a sorstól.:P
2010. jún. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!