Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki nálunk dolgozik 35 éves(nevezzük K-nak).Jóba vagyok az összes munkással már kis korom óta.Most hogy nyár van sokat szoktunk beszélgetni így mindenki együtt. Na térjünk vissza K-ra.Mindig bámul , megjegyzéseket tesz .Minap azt mondta ,hogy olyan szép a fenekem,hogy ha tehetné akkor egész nap csak azt nézné.Meg ,hogy nagyon jó csaj vagyok. Mindig négyszemközt akar velem beszélgetni és akkor mond ilyeneket. De mikor az egész társaság ott van akkor is tesz ilyen megjegyzéseket,hogy milyen kis szexi vagyok ,meg hogy üljek az ölébe.Kint aludtam a sátorba az udvaron minap..és akkor is azt mondta,hogy ő akkor itt fog maradni velem a sátorba ,csak az a baj hogy nem hangszigetelt..(???!!) és vannak még ilyen dolgok. Ha mondom neki hogy állíts már le magad akkor meg azt mondja hogy szereti ahogy kelletem magam... Nem zavar annyira ,hogy húúdehűűha de azért mégis ..nektek mi a véleményetek.?Mit akar egy 35 éves férfi egy 16 éves lánytól ?!
2012. júl. 6. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerelmes beléd, szerintem nem lehet más magyarázat...
2012. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:) várom a többit..:) szerelmes??azért az remélem nem..:)
2012. júl. 10. 22:43
 13/18 claidheamohmor ***** válasza:
Megnyalná a sót a vén kecske. Menekülj, meg szólj a szüleidnek, ahogy már írták. Persze 35 évesen nem öreg, de hozzád képest igen. És családos. És megdugna. Szemétláda.
2012. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj vissza neki, mintha vennéd a lapot. De nehogy lefeküdj vele. És ne maradj vele kettesben, főleg ha esetleg valamennyire tetszik. Egy 35 éves pasi nagyon tudja, hogy kell levenni egy nőt a lábáról (kivéve mikor otthon az asszonyt kéne kényeztetni) és tud mondani olyanokat, hogy beleremeg a lábad és hagyod magad. Jobb ezt elkerülni.
2012. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.amúgy azt hiszem jól kezelem. mindig válaszolok neki csak úgy természetesen. Ma azt kérdezte tőlem , hogy nagy -e az ágyam? és mondtam hogy igen. erre ő azt kérdezte hogy nem -e jövünk föl megnézni?! Volt nálunk egy nagyon jó fiú haverom, és akkor kérdezgette ,hogy ki ez a kis tökös,mert hogy ő kirakja a kakasülőre és,hogy én mit akarok egy ilyen kis gyerektől ,mert hogy nekem már érettebb férfiakra van szükségem. Azt is kérdezte ,h nem -e lehetnénk kicsit szorosabb kapcsolati viszonyban?! Én meg mondtam neki ,hogy van két gyereked meg egy feleséged. Erre ő csak annyit mondott ,hogy neki korlátlan a munkaideje és azok meg otthon vannak. Egyszer kidugtam neki a nyelvem és arra azt mondta ,hogy : Én tudnám az enyémet hová tenni... érdekes ez az egész dolog. Várom a további válaszokat és tényleg köszi az eddigieket!
2012. júl. 19. 22:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Figyi szerinted mit akarhat? Ha akarsz vele szexelni, akkor nincs akadálya, ha nem, akkor koptasd le durván.
2012. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
te olyan hülye vagy -.- nagyon naív vagy.. látom h te ezt még élvezed is.. ha nem én a helyedben már rég elküldtem volna a francba v a főnöknek v a szülőknek szóltam volna h egy munkatárs molesztál.. esetleg nem öltözöl kihívóan?? ezer választ írtak h ez egy pedofil meg akar bszni.. nem fog veled járni, neki egy menet lenne.. de komolyan el sem hiszem ..-.- 16L
2012. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

te lány, felfogod amit mondunk? mit kacérkodsz még vele? még örülsz is neki kb...szánalmas. nem itt a neten kellene írogatni róla, hanem odamenni szüleidhez, és elmesélni nekik! ahhoz vagy elég nagylány? vagy csak a bácsiknak nyújtogatod a nyelved? -.-


és aki meg azt írta hogy biztos szerelmes beléd, te meg azt válaszoltad, hogy hát azt csak nem....vaze érezted te a fröcsögő iróniát a szavaiban?

nem, nem kezeled jól a dolgot.

2012. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!