Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt csinálom akkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt csinálom akkor az érzéseivel játszom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszem egy srácnak, már egy ideje ismerkedünk. Szóba került egy közös program amire én igent mondtam de igazából nem akarok tőle semmit, csak rámondtam hogy jó és majd később megmondom neki hogy bocs de mégsem. Ez így játszadozás?
2012. júl. 7. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé szerintem amikor megmondod neki hogy bocsi mégse akkor tedd hozzá hogy te nem akarsz tőle semmit. Had lépjen tovább
2012. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AvernusTriad ***** válasza:
Az. ha később ki bírod nyögni, hogy köszi, de nem, akkor miért nem tudod ezzel kezdeni? Hogy ne érezze magát szarul?
2012. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Programra elmentél?Azt randinak vehette..
2012. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Nem, csak szóba került valami amire én rámondtam, h jó de igazából nem akarok elmenni vele sehová.
2012. júl. 7. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb és tisztességesebb azonnal azt mondani, hogy bocs, de nem.
2012. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!