Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van velem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki többet akar tőlem. Egyszer már megmondtan neki hogy csak barátságra számítson mert akkor egyáltalán nem éreztem semmit iránta. Úgyhogy megmaradt a barátságunk de 1-2 hónappal később újra előállt a kérdéssel. Kb 1 éve vagyunk barátok. Nem erőltet rám semmit de mégis nagyon rámenősen viselkedik, pl fogdosni szokott. A 'kapcsolatunk' elején is ugyanezt csinálta azután nem de most megint. Most meg nem akarok erről beszélni senkivel mert mindenki másképp látja a kapcsolatunkat ezér inkább nem beszélek senkivel az érzéseimről sem, az emberek csak jobban összezavarnának, nem hogy tanácsot adnának. Most az a helyzet hogy néha úgy érzem hogy elkezdtem érezni valamit iránta, de ez nagyon hamar elmúlik és azután még közömbösebb vagyok vele mint azelőtt. Àllandóan ez megy és nem tudok megmaradni egyik helyzetben sem. Lehet hogy csak erőltetni akarom ezt az egészet? Vagy mi lehet?

16/L ő 20/F



2012. júl. 7. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
hm...ez egy elég szar szitu, az egyértelmű,hogy a fiú odavan érted,Te meg oké már elkezdesz érezni vmit aztán mégsem...ez annak jele hogy igen erőltetni akarod..Gondolj bele ha egyszer is elgondolkozol azon ,hogy jujj de hogyis hogy Vele?! akkor az jelent vmit:) És ezt főleg akkor tudod majd meg tisztázni magadban ha olyan emberrel találkozol akibe tényleg szerelmes leszel.Fiatal vagy még ahoz ,hogy le add az elvárásaid és járjál vele amiatt mert nincs más.
2012. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!