Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy lány flörtöl velem? Miket csinál/mond egy lány aki flörtöl egy sráccal?

Figyelt kérdés
Például a mosolygás, kedves megjegyzés, apró érintés már annak számít?
2012. júl. 6. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen ez már annak számít :)
2012. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AvernusTriad ***** válasza:
jap, ez flört.
2012. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
külön külön is egyértelmű jelzés de ha mind3 egyszerre előfordul, az már nagyon konkrét jelzés :)
2012. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelohasztani de azért ne vegyél ezekre mérget.
2012. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igazat adok.

Erre egy kis történetet írok is ami velem történt.

Egyszer felhívott egy régi osztálytársam (egy lány) kedves hangon azzal ,hogy ráérek e és lenne e időm beszélgetni vele??

Villámcsapásként ért a dolog fel se fogtam hirtelen mert erre nem számítottam. Mindig bejött nekem ez a lány. Aztán később visszahívtam hogy hol találkozzunk?? Mondta nálam is jó ha nem probléma! :) :) :) Dehogy probléma kedves semmi nem probléma gondoltam magamba!..

-Fú körbenéztem rájöttem hamar olyan a lakásom mint egy raktár..

Kitakarítottam elmentem a legközelebbi boltba venni valami függönyt meg szőnyeget ,hogy ne tűnjek már olyan igénytelennek! Elvégre randim lesz!! :D

Hót rusnya függöny meg szőnyeg volt csak de annál drágább.. Ú mondom nem érdekel jobb mint a semmi. spórolt pénzem 90%-át otthagytam ezekre a hülyeségekre a boltba. Mondom májkrém egész hónapba meg tészta ,de ez se érdekel mert RANDIM LESZ!!

Másnap eljön a találkozás idelye. Aludni is alig bírtam este örömömbe..

Másnap büszkén nyitom az ajtót berendezett kis kecómba beengedem a lányt leültetem az asztalhoz. Megkínálom üdítővel és tenném fel a kérdések sorát,

"Erre elővesz a csaj egy dossziét és elkezdi mondani a betanult dumát és tukmálni rám hogy lépjek be az XY biztosítóba mert milyen jól járok majd!! :o :o :o :(

Akkorát estem pofára hogy szerintem a hatodikon is hallották. :P

Szóval ennyit a kedvességről és a mosolygásról meg a jelekről..

2012. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utsó, ez LOL :D
2012. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4.vagyok

azért telón keresztül más ezt érzékelni és én nem azt mondom h ez tuti kizárt amit a kérdező kérdezett csak épp nem mindig igaz

de amúgy nagyon peches voltál kedves 5.

2012. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént csak kicsit máshogy,nekem kézkrémet akart eladni :D
2012. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!