Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van az általánosítások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van az általánosítások világ napja?

Figyelt kérdés
Azt figyelem, hogy rengeteg ilyen kérdés van ma (mondjuk mindig vannak, de ma nagyon elharapóztak) amiben általánosítanak. Szokjunk már le erről. Akire igaz a tézis, az úgy sem fog írni, hogy magyarázatot adjon, akire meg nem igaz, az meg nekiáll háborogni. Írhattok még gondolatokat ide, kaptok érte zöld pacsit:D, de elsősorban ébresztés a kérdésem célja!
2012. júl. 7. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam háborogni.Ne általánosíts már..
2012. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2012. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts :D :D :D
2012. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja. ne úgy kérdezzenek h "miért ilyen minden csaj/pasi" meg egyáltalán mit várnak egy "miért" kérdésre válasznak? erre nem lehet válaszolni honnan tudjam h az ő szobatársának a nagynénjének a pasija miért csinálta ezt meg azt amiért most minden pasi ezt csinálja... szerintem csak azoknak a kérdéseknek van értelme ahol vmi hasznos, és megfogalmazható tanácsot kérnek!
2012. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma a kényelmes, csak a saját boldogságukat fontosnak tartó emberek világnapja van.

azért ehhez egoizmus kell h saját jólétem miatt menjek tüntetni. ezerszer nagyobb problémákkal küzdenek egyes emberek, mégsem háborognak h nekik milyen jogok kellenének.

ennyit erről.

2012. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
különösebben nem érdekel, ha tudok segíteni segítek, ha nem akkor hülyeségeket írkálok ,de csak csínján, mert modi bácsi most szigorú lett velem (am köszönöm hogy visszaengedett :D)
2012. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolsz, te is általánosítasz. Vegyünk egy apró példát:

Sétálsz az utcán, melletted egy (bármilyen) nagy épület aminek 100 fokos lépcsője van. Pont odafent van dolgod. Felmész elintézed amiért mentél, de mielőtt le cammognál a lépcsőn megállsz a tetején. Lenézel az utcára, tele van emberrel. Mire gondolsz? -A sok birka mindennapos rutinban éli az életét...

Vagy valami hasonló...:)

2012. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem,minden nap az!
2012. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!