Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes út ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes út ebben az esetben, ha kikezd az emberrel a magántanára?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lányról van szó, akivel elég nyílt és komoly szinten kikezdett a gyerekes, nős, 40-es korosztályú magántanára.

Jogos lenne beárulni a feleségnél?



2012. júl. 7. 16:02
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
Ha nem tudod leállítani értelmesen, akkor keress másik tanárt. (Ha erőszakos, akkor meg már súlyosabb a probléma, de ezt nem írtad)
2012. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jogos! Mert megérdemelné a görény, hogy kib*ssza az asszony.

Viszont szegény gyereknek nem lenne ott az apja akkor...Az meg azért nem jó...

2012. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos lenne, legalább a felsége lásson tisztán, hogy milyen emberrel éli a mindennapjait .. :S
2012. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Talán azt nem kéne, mármint beárulni. Viszont azonnal ott kéne hagynia és másik tanárt keresni.

Ha beárulja akkor lehet, hogy dúrvább is lenne ez a pasi ahhoz a 18 éves lányhoz, vagy megkeresné cseszegetné b@szogatná amiatt h beárulta.


Nem kell ekkora kalamajkát csinálni!

Egyszerűen lépjen le!

2012. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először visszautasítani, ha az nem érdekli, megzsarolni, ha abból sem ért, akkor szólni.
2012. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán beköpném,akár folytatja,akár nem.Az ilyen megérdemli.
2012. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!:-)

Én be azért nem árulnám. Hiába idegesítő meg szánalmas is az ilyen, de ahhoz azért senkinek nincs köze, hogy kinek milyen a magánélete és ahhoz meg végképp nincs joga, hogy beleszóljon, esetleg tönkretegye. Bármilyen bunkó is, én nem mondanám el a feleségnek. Igaz, hogy joga lenne tudni, de egyszer az ilyen pasi majd csak lebukik.:-) Meg különben sem más dolga ez, csak az övé. És tényleg már csak azért se kéne beárulni, mert esetleg "bosszút akarna állni". Ki tudja, mit csinálna utána. Én először visszautasítanám és megmondanám neki, hogy hagyjon békén és hogy ki van rúgva, nekem többet nem kell az ő segítsége. (Szerintem tényleg ki kéne rúgni a visszautasítás után, mert ellenkező esetben lehet, hogy erőszakos lesz.) Utána meg keresnék egy másik tanárt, aki normális is. :-)

2012. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!