Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be leginkább?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokra egyaránt gondolok :)
2012. júl. 7. 19:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem :))
2012. júl. 7. 19:36
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

akivel a kapcsolat olyan legyen mint egy világháború, taktikus, ravasz, okos, határozott, ugyanakkor mélyen belül érzékeny, az sem árt ha valahol empatikus, de nem kell hogy túl érzelgős legyen,cask a megfelelő pillanatban.


(én már megtaláltam őt :P)


külsőre, nálam az arc a legfontosabb, azon belül is a szemöldök és az orr ami leginkább meghatározza, meg még nagyon fontos a dús, egészséges haj, ez tud még lázba hozni nagyon:), a testre csak annyi igényem van, hogy arányos, és formás legyen, ha vékony de közben arányos az is jó, ha kicsit husisabb az is:) sőt az utóbbi talán még jobb is :P

2012. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sok lány tetszik, ahogy járom a várost naponta, de leginkább a vékony, alacsony, bájos arcú, kicsi cicijűek a kedvenceim.^^


Jellemre meg legyen humoros, megértő, kedves, ragaszkodó, hűséges, kicsit lökött, gyerekes időnknét, mitn én, de ha komoly dologról van szó, akkor tudjon komoly lenni, értelmes legyen, mégha nem is egy Einstein, de ne legyen egy értelmi fogyatékos szintjén.

2012. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:))
2012. júl. 9. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!