Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejleszthetném a humorérzékemet? Lányok ti milyen humorra buktok leginkább?

Figyelt kérdés
100-ból 99 lánynak bejön ha humoros a srác. Nem mondanám h nincs érzékem a humorhoz, de mégis elég ritkán tudok elcsattantani egy-egy poént, ebben szeretném fejleszteni magam, hogy az egészséges mértékig tudjak viccelődni. Lányok, nektek milyen típusú humor jön be leginkább, és hogyan tudnám fejleszteni magam a leghatékonyabban?

2011. dec. 9. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ami nem sértő és tényleg ütös :D
2011. dec. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Legyél Humor Herold !XD
2011. dec. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem lehet leirni..rá kell érezned, bizonyos szituknál improvizálni valami jó poént. Én ilyen vagyok meg párom is vágja és tök jókat tudunk röhögni XD Am meg sokan viccesnek találnak. Adottság esetleg? Nemtom. Am nézz sóóóóóderklubbot XD
2011. dec. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézz sok jó humoristától jelenetet. Ne lopd el a vicceiket, csak tanuld el a stílusukat :) Hofi, Laár András, Dolák-Saly, Galla Miklós, Showder Klubos fiúk, főleg Kőhalmi és Bödőcs. Vagy Monty Python.


Jutyubon van mindegyikből bőven.

2011. dec. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ezt nem lehet megtanulni, ehhez adottság kell.
2011. dec. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindent meg lehet tanulni, csak akarni kell.
2011. dec. 9. 02:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pl az ilyen humorra:

"Tegnap vettem egy Ferrari-t! ... na jó csak vicceltem, valójában kettőt vettem!"

2011. dec. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem mindig lekissádámoznak...
2011. dec. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát azért Galláéktól ne nagyon szedj össze poénokat, mert ők abszolút humort képviselnek, általában csak szóvicceket gyártanak (ami persze vicces), de csajokat ezzel nem nevettetsz meg.
2011. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
A lányoknak nem számít a humorérzék, hiába mondják sokan. Csak a külső az, ami érdekli őket.
2011. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!