Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézitek ezt melegségnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézitek ezt melegségnek?

Figyelt kérdés

Ugye ha 2 férfi barátilag jóban van, akkor megeshet, hogy ölelés történne, mint jóbarátok. No, de ha ezt valaki meglátná, már rögtön mind2-en melegnek lennének stituálva.

Pedig ilyenről egyátalán szó sincs.


(csak kiváncsi vagyok, jelenelg nem igazán vannak haverok.)


2012. júl. 7. 19:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ne vedd komolyan. Talán hülyeségből mondták, vagy fáj nekik, hogy nem foglalkozik a fiú velük. Esetleg tudják, hogy egy fiúnak ezzel lehet talán legjobban "odavágni" (bár már annyira nem).


A lányok néha gonoszak, de nem kell mindig komolyan venni, mert nem mindig úgy gondolják.

2012. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

És ez egyébként is inkább abból fakadhat, hogy köztudott tényként kezelik, hogy aki nem csorgatja a nyálát minden lány után, az már meleg. ;D


Ha csajozik, akkor érdekes módon senkinek sem jut eszébe b.zinak nevezni, akkor sem, ha részegen a barátait csókolgatja. ;D

2012. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
sztem ez melegség és kész ennyi
2012. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
Na megjöttek a latens homok.
2012. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Errefelé sem divatos szokás mindent homoszex tevékenységnek nézni, nem tudom, miről beszél a kérdező.
2012. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nem is kell homoszexuális tevékenységet nézned, hisz magadat csak tükörben látod.
2012. júl. 7. 22:00
 17/21 A kérdező kommentje:

bocsi, félreolvastam elnézést, este van.


:D

2012. júl. 7. 22:01
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem két férfi között max érzelmes testvéri ölelés lehet függetlenül attól hogy vértestvérek-e vagy csak régi barátok. Minden más szexuális érzésű az bu,zis!

28F

2012. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én nagyon vágyom arra, hogy egyszer találjak egy ilyen fiú barátot, akit megölelhetek. nem azért mert vágyom a testére, csak ez valahogy jó érzés. komolyan érezni, hogy fontos vagyok valakinek. (persze nem folyamatos ölelkezésről van szó, csak nagyobb -akár pozitív, akár negatív- hatások után). habár manapság nagyon nehéz Igaz barátot találni. főleg fiúk közt.


ja és nem vagyok meleg, mert pl szex férfival, na az nagyon taszít, de az ölelés sztem nagyszerű dolog -lenne...


19f

2012. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: ne panaszkodj. Állatólag(?) a fiúk összetartóbb barátok, lányoknál csak a külsőségek vannak meg. De csak saját maguk fontosak nekik. Nem állnak úgy ki egymásért. Bár kitudja?


Fiúk közötti ölelkezésről: a fociban is csinálják, és ne jöjjetek azzal, hogy ők mind b.zik. Sok akadhat köztük. De azért biztos nem mind, feleségük is van.


Szóval a fiúk is ölelkeznek azért néha.

2012. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!