Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolatok egy érzésről....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolatok egy érzésről. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Lehet, kicsit nyálas, de ez jött össze. A kérdést sokadszorra írtam ki a több válasz érdekében.


Nem is tudom hol kezdjem. Van egy érzés, ami ha át jár téged...bátrabbnak, feltöltöttnek érzed magad.


Bennem ezt az érzést a zene idézi elő, persze amelyiket szívesen hallgatom. Kinek más: Rengeteg műfaj van, én személy szerint a klaszikus zenét szeretem. Belőlem az ilyen zenék idézik elő ezt az érzést, azokon belül is a filmzenék leginkább. Miközben hallgatok egy HArry Potter soundtrackot (Akármennyire is komolytalan, és nem illik ide, nagyon durván jó zenéje van). Szóval hallgatok egy ilyen filmzenét, amit szinfónikusok játszanak ugye, mellesleg én is zenét tanulok, és szeretnék ilyen helyen dolgozni, ez az életem... Nos tehát ha hallgatok egy ilyen zenét, elmélkedek közben. A zene hangzás hatására, jönnek ezek az érzések. Végig fut a hideg a hátadon, és közben arra gondolsz amire a legjobban vágysz. Én konkrétan a lányokra gondolok. Nincs barátnőm(így hát kiderült a nemem is :D) ,de zenehallgatás közben úgy érzem magam mintha lenne, és az általam hallgatott zenével fejezem ki iránta, hogy mennyire szeretem. Szóval amikor hallgatom a zenét nagyon szép, és jó érzéssel tölt el, ha van valami zenekari állás részlet, esetleg a szám csúcspontja, tehát tetszik a zene ?katarzist? okoz biztos mindenkit ki ráz a hideg (de az jó) Leírhatatlan.


Minden filmben a zene alapozza meg azt a képet, amit te érzel amikor nézed.Az Filmben éppen a zenéhez tartozó jelenetbe képzelem bele magamat és azt, aki iránt ezt érzem, mintha vágyódnék a szerelem után. Főleg a katasztrófa filmeket szeretem, melyben megmentik a bajbajutottakat, és ezekbe néhol drámai zenék vannak. Biztos érzett már ilyet mindenki, nem csak a zenével kapcsolatban.


Ez nálam nem csak a filmzenéknél van így: Amilyen hangszeren játszom,arra is van írva sok szóló darab... szóval ezekbe is ezt képzelem bele. Mintha én játszanám, a szerelmemnek, aki nincs vagy nem az enyém, és ez feltölt lelkileg, hiába vágyódsz. Utána mindíg jó kedvem van, akármilyen roszz napom is volt.



2012. júl. 8. 03:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ,,mellesleg" tetszik :)
2012. júl. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, amikor egy zene miatt kiráz a hideg az a legjobb érzés a világon :D és harry potter nézés közbe is sokszor kirázott a hideg(jó értelemben). 14/F
2012. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HArry Potter nézés -tudom vágom hogy rossz emberben bíztam
2012. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, nyálas, és nem tom hány éves vagy, de maximum egy tiniből nézném ki vagy valami rossz fogalmazó fiatal felnőttből hogy ilyet ír. kellemetlen volt olvasni! én is imádom a zenét, de ez...nagyon nem nyerte el a tetszésem! nem hat meg... talán én sokkal jobbat tudnék írni ha a monumentális zenei élményeimről kellene regélni....
2012. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtad volna privátba! Most mindenki előtt lejáratsz! :)
2012. júl. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!