Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszünkre vagy szívünkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszünkre vagy szívünkre érdemes hallgatni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szituációtól és a felektől függ
2012. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az eszünkre.
2012. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden egyes helyzet mást és mást követel meg ... !
2012. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerelemben? a szivűnkre! tapasztalatból mondom... egy romlott házasságban élek mert eltaszitottam magamtól azt az embert akit igazán szerettem és egy életre bánhatom mert elvesztettem és egy olyan emberhez mentem hozzá akit csak kedvelek
2012. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 KMJ ***** válasza:
Határozottan szív.
2012. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szív! :) A 20 éves barátommal is csak azért sikerült összejönnöm, mert rávezettem, hogy az a 4 év nem sok, ha a felek szeretik egymást. A szív mindig győz az ész felett. Ezt ne feledd! :) 16/L
2012. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyi információval lehetetlen erre választ adni.


Gondolom a témakörből, hogy párkapcsolati/szerelmi ügyekre értetted. Lássuk csak...


Tegyük fel, hogy van egy barátom, aki részegen összevert, másnap pedig sírva kért bocsánatot. Az eszem azt súgja, hogy dobjam ki a fenébe, a szívem pedig azt, hogy még mindig szerelmes vagyok belé, és nem tudom, hogy élhetnék nélküle. Itt naná, hogy az eszemre hallgatok.


Viszont nézzünk egy másik példát.

Pl. ha van egy fiú, akibe beleszerettem, és ő is belém, de hülyeségeken elúszott az egész mielőtt elkezdődött volna igazán, de van egy aprócska esély arra, hogy amikor eljön a megfelelő pillanat, hogy megjavítsuk, és újrakezdjük.

A szívem azt súgja, hogy szeretem, ő az igazi, és várjak rá, várjam ki a megfelelő pillanatot, az eszem pedig azt, hogy hagyjam a fenébe, felejtsem el.

Naná, hogy itt a szív nyerő nálam.:)


Remélem, hogy a két példa érzékeltette, hogy mennyire szituációtól függ az egész dolog. Legalábbis nálam.:)

2012. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szív megtéveszt sokszor, én ajánlom mindkettőt, a logikát, a hidegvérüséget, és a szívedre is hallgass picit, de tudod az eszet egy tengeralattjáróhoz hasonlítanám, a szívet pedig egy kis ladikhoz, amin van egy nagyon pici lék, és bármilyen intenzívebb dologtól elsüllyedhet, de utána a tengeralattjáró megmentheti, ha érted a hasonlatot..
2012. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom az előzőeket; függ az adott helyzettől és az előretervezett mértéktől. Ha - teszem azt - elém állna egy szerényebb anyagi helyzetű srác, kivel kölcsönös gyengéd érzelmeket táplálunk egymás iránt, s vele szemben egy újgazdag, annak feltételével, hogy mindkettő elfogadható és normálisnak mondható természettel áldatott meg, én az előbb említett mellett állapodnék meg. Viszont ha egy sármos, kalandvágyó, élvhajhász, menőcsávó beütésű poénzsák pali hengerelne le kisugárzásával és stílusával első nekifutására, inkább lemondanék róla a potenciális kapcsolat belátható veszélyei miatt.
2012. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszus, a példálózást már elsütötték korábban.:D
2012. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!