Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy félelem a csóktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy félelem a csóktól?

Figyelt kérdés

sok olyan lány van (12-13 évesek főleg) akiknek ilyen problémájuk van: jaj a pasim meg akar csókolni de félek hogy elrontom, hogyan kell csókolózni? jaj nagyon félek...

én amikor ennyi idős voltam, nem féltem az első csóktól. soha! még a szextől sem!

mégis miért féltek?

meg még egy kérdés: hogy lehet, hogy jártok, de nem csókolóztatok még? nekem eddig az összes barátommal az első csóktól számítottuk a járást :)

16/L



2012. júl. 8. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát szerintem 12-13 évesen nem is kell még félni tőle, mert akkor még nem kellenek ilyen dolgok egy gyerek életébe...

Jobb ha játszik a játékaival, semmi több ... :S:S

19/L

2012. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondjuk én már 11 éves korom óta nem játékokkal játszom, és 12 éves koromban tetszett meg először valaki úgy igazán. nem lett belőle semmi, de nem is féltem volna :)
2012. júl. 8. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Én se értem az ilyen kérdések jó részét :D Nem lehet elrontani :) Lehet hogy becsúszik kisebb bénázás, de akkor sincs semmi, majd gyakorolnak :P Csak ezt nem fogják fel :D

Bár 12-13 évesen nem biztos, hogy ezzel kéne foglalkozni, de sokan még 16 évesen is be vannak tojva a csóktól :D :D

18/L

2012. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ezaz :D mi is bénáztunk az első pasimmal de vicces volt :D és utána szépen belejöttünk mindenbe :)
2012. júl. 8. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én egy évig jártam az első barátommal mire megcsókolt. Mert tényleg ismerkedtünk, és hova rohanjunk fiatal gyerekként? A legjobb barátok lettünk, sokat jártunk ide-oda és mindent megosztottunk egymással. Nevetséges is lett volna a csók azonnal, úgy éreztük. 14 voltam akkor. Te meg úgy beszélsz a csókról és szexről 16 évesen, mint egy kiélt negyvenes nő. Én téged szánlak, hogy nem látod a mértéket az életben. Szomorú. Nagyon.
2012. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is ismerkedtem. az még nem volt járás.
2012. júl. 8. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.. :D Először megismerek valakit, aztán csók, és utána "járunk" :D előtte haverság van :D az nálam nem járás, de ahogy érzed :DD
2012. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"1 évig jártunk aztán csók" nem inkább 1 évig barátok voltatok aztán csók? :D mert én is sokáig ismerkedtem az eddigi pasiaimmal, és nem számítom járásnak azt a pár hónapot, a járás az első csóktól van és kész :)
2012. júl. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!