Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint túl vagyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint túl vagyok egy olyan csalódáson, amit olyan okozott aki meg sem érdemelne, de már túl vagyok rajta. Igaz szerelemre vágyom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet hülye válasznak nézed, de én is valami olyan helyzetbe vagyok mint te, nemtudom a nemed, de én fiú vagyok.


Szerintem:

-véletlen se nézz romantikus filmet, elrontják a realitásérzéked.

-ne álmodozz

-foglald le az agyad


majd a szerelem rád talál, ha nem foglalkozol vele, ha epekedsz érte, sose kopogtat.

2012. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, és ugyanilyen helyzetben :/ nagyon nehéz.... idő idő idő. nekem már fél éve, várom azt a fiút aki majd megbecsül, és viszont szeret
2012. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Keresem az igaz szerelmet, de kezdem azt hinni h olyan nem létezik.
2012. júl. 8. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Sorozatosan ebbe a hibába estem. De már tanultam belőle. F
2012. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!