Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen még nem csókolóztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen még nem csókolóztam, de akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
minek írjátok, hogy ráér még amikor ti is tudjátok,hogy nem igaz?!
2012. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Netán azért írjuk, mert tényleg ráért? Nincs semmiről se lemaradva. Hol van megírva, hogy 16 évesen már mindenkinek párkapcsolatban kell élnie?!
2012. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen környéki vagy kölcsönös szimpátia esetén megtaníthatlak. ;)
2012. júl. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

lány vagyok, ez lemaradt.

szerintetek csinaljam egy 21 evessel? nagyon nyomul mar evek óta. egyszer le akart smarolni, de akkor nem akartam. szerelem nélkül? csak tetszik, de nem akarnék tőle más testi kapcsolatot

2012. júl. 9. 08:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül akarod az elsőt, azt, hogy semmi varázsa ne legyen és évekkel később bánkódj rajta?
2012. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

nekem szerelem nélkül volt az első..és nem bántam meg.. nem tartom olyan fontos dolognak az első csókot.. Ha ennyire akarsz smárolni, akkor engedd magad, ha nyomulnak, vagy menny el buliba. 21 éves srác, az jó hozzád, 5 év az semmi..

én 18L vagyok és volt már 28 éves pasim.

2012. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!