Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ennyire fáj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire fáj, hogy egy lány sem mondja azt, hogy szereti vagy bújik hozzá, szóval, hogy egy totál esélytelen srác, ahogy én is a neki tetsző lányoknál?

Figyelt kérdés
Úgy érzem belehalok a fájdalomba, már több hónapja szenvedek, de sosem múlik el ez a kín, mert nincs lány, aki kitöltené az ürességet, a hiányt az életemben. Nem mutatom napközben senkinek sem, hogy mennyire boldgotalan vagyok, de esténként van, hogy sírok és érzelmesebb számokat hallgatok. Igyekszem erős lenni, de vannak napok, amikor rámtör ez a sírhatnék, depis hangulat és este kiadom magamból. Bár jól néznék, bár ne lennék ilyen reménytelen érzelmes, szerelmes típus!

2012. júl. 8. 22:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ink az h akitől jól esne ő nem mondja :/
2012. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

ma 15:35


Hát igen, ismerős, bár ne lennének az emberek ennyire válogatós külsőre! Nekem is ez a vesztem, már simán lehetne barátnőm, ha tudnék vonzódni a túlsúlyos, kövér lányokhoz, akik szintén nem valami kelendőek a fiúnál.

2012. júl. 9. 15:42
 13/24 A kérdező kommentje:

ma 15:35


Hát igen, ismerős, bár ne lennének az emberek ennyire válogatós külsőre! Nekem is ez a vesztem, már simán lehetne barátnőm, ha tudnék vonzódni a túlsúlyos, kövér lányokhoz, akik szintén nem valami kelendőek a fiúknál.

2012. júl. 9. 15:42
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem nemcsak olyan lett volna, bár tény h a kövérebbekből elég sok legyeskedik mindig körülöttem, de őket elhajtom, menjenek a saját súlycsoportjukba...

De vmiért a vékonyakkal se jövök ki hosszabbtávon :/

2012. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

ma 21:04


Én hiába vagyok vékony, a vékony lányoknak inkább kellenek a magas, izmos, menő fiúk.

2012. júl. 9. 21:19
 16/24 anonim ***** válasza:
90%-ban ugyan ez a helyzet nálam is, nem vagyok ronda vagy kövér, csak rettentően félénk, és ez a para nálam :S pedig engem már egy éve emészt ez :( 18/F
2012. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Énis félénk is vagyok, de az még nemis baj annyira mert lehet találni megértő csajt, de aztán vhogy mégse lett eddig 1-el se olyan igazi a "hangulat"..
2012. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Ahogy megfigyeltem, aki erősen önbizalom hiányos, annak problémái vannak a külsőjével. Szerintem bármin lehet változtatni. AKARAT KÉRDÉSE. -tapasztalatból beszélek


Ahelyett, hogy sírdogálsz, változtass!

2012. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
mivel, az önbizalom hiány emiatt van. én is így voltam, hogy inkább változtatok, csak egy idő után eléggé belefáradtam.
2012. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Miért fáradtál bele?
2012. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!