Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ennyire fáj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire fáj, hogy egy lány sem mondja azt, hogy szereti vagy bújik hozzá, szóval, hogy egy totál esélytelen srác, ahogy én is a neki tetsző lányoknál?

Figyelt kérdés
Úgy érzem belehalok a fájdalomba, már több hónapja szenvedek, de sosem múlik el ez a kín, mert nincs lány, aki kitöltené az ürességet, a hiányt az életemben. Nem mutatom napközben senkinek sem, hogy mennyire boldgotalan vagyok, de esténként van, hogy sírok és érzelmesebb számokat hallgatok. Igyekszem erős lenni, de vannak napok, amikor rámtör ez a sírhatnék, depis hangulat és este kiadom magamból. Bár jól néznék, bár ne lennék ilyen reménytelen érzelmes, szerelmes típus!

2012. júl. 8. 22:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
azért fáradtam bele, mert sehogy se lett jobb, és lezdek beletörődni.
2012. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem se :/ bár nincs köze hozzá ilyen önbizalom dolgoknak.

Mondjuk én leginkább rendes csajokkal próbálkoztam, de aztán ők is cserben hagytak..

2012. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

MINDEN A HOZZÁÁLLÁS KÉRDÉSE -az pedig odabent dől el


Azt az energiát, amellyel sajnálkozni tudtok, használjátok arra, hogy megfelelő motivációt találjatok


LUSTA EMBER NEM LÉTEZIK, CSAK HIÁNYZIK A MEGFELELŐ MOTIVÁCIÓ

2012. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mitöl lenne motiváciojuk?

A folytonos sikertelenségtöl esetleg ?Vagy a nagyon jo kis elutasitásoktol?

2012. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!