Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm. Egy osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm. Egy osztálytársam elkezdett érdeklődni iránta. Mit csináljak? Üssem le?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Mint a sz@rt!!!!!!! Hülye vagy ???? Mire vársz még ???

A barátnődet úgy veszik el tőled,hogy te azt végignézed-.-

Gondolkozz már !!!!!!!! Nekem most pont ugyanaez a bajom,de én már intézem is azt a kis buz! gyereket !!!!

Hajrá Sok szerncsét

2010. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

ne üsd le :)

lehet, hogy bnőd kicsit csalódna benned..

különben is ha bnőd veled van nincs félnivalód. nyugodj meg. max figyelmeztesd a gyereket, hogy állítson.L18

2010. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké, készítem az öklöm
2010. aug. 5. 12:13
 4/16 A kérdező kommentje:
12:13 de az egy igazi csajrabló, már egy másik osztálytársamtól is lenyúlta, aztán meg otthagyta...
2010. aug. 5. 12:14
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
én is elverném mint ***********************************
2010. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

12:12 es vaygok

Rám hallgass már ne ezekre a csöves nyálakra!!!!

Feltesez egy kérdést

Mitől lennél jobban ?

Elmondanád a gyereknek,hogy hagyja békén a bnődet és akkor rájön,hogy egy sz@r vagy és csak beszélgetsz nincs semmi félnivalója vagy

Odamész acélbetétes,boxer csatt a fejbe :) Hidd el leszáll majd ról.

Lehet,hogy a csajod ki fog akadni,de nem fog eldobni,sőt még jobban is fog szeretni mivel melletted biztonságban van.....

Gondolkozz

2010. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Üsd le. Utóhatás:

Feljelentés. Súlyos testisértés, könnyű testisértés, attól függ mennyire ütöd meg. Aztán "Let's go to the" javító, vagy börtön egy pár évre, sallala...

2010. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

12.13as vagyok.

kur.vára nem arra gondoltam, hogy szépen beszélgess vele. hanem vmi olyasmira hogy: állítsál magadon baz.dmeg, mert ha nem szétlesz ba.szva a fejed. kb...

de felőlem agyonverheted aztán mehetsz börtönbe.

bár szerintem nem vagy 18, azoknak több esze van.

2010. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt..Csak én lusta voltam értemenni..Lehívtam egy este..A bnőm is..Nahmondom lelehet koppanni...Mégegyszer meglátom,hogy a bnőm körül ólálkodsz agyonütlek te kötsög fax..


Kapott egy nagy öklöst..Azóta nem hallottam felőle..

2010. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, üsd le a barátnődet.
2010. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!