Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Bővebben alul.

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú. 2 évvel idősebb nálam, és eddig nagyon jó barátok voltunk, de most hétvégén valami teljesen más volt. Éreztem, hogy nem úgy ér hozzám, mint eddig. Sokszor megölelt, utána este egymás mellett aludtunk. Csak átkarolt, ölelgetett, utána csókolóztunk is...Másnap reggel hamarabb elmentem, ő aludt de fel kelt és odahívott hogy köszönjek el. Megpuziltam és eljöttem. Mondta, hogy majd bezsélünk. Nála maradt csomó cuccom, ezért ma felhívtam, hogy valamikor visszatudná-e adni, kedves volt mondta, hogy majd szól, hogy melyik nap.De Szerintetek nem rontottam el? Nem tűnök nagyon nyomulósnak emiatt, hogy én hívtam fel őt?

2012. júl. 9. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent a bezsélés?
2012. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát amikor bezsélsz. Tegnap a dizsiben úgy bezséltem, hogy reggelig nem tudtam magamhoz térni. Értve?
2012. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? :)
2012. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek.. mi a probléma? :D Vele akarsz lenni vagy nem? :D Ha igen, akkor nem voltál nyomulós és a csókolózás már elég erősen azt mutatja hogy egy pár vagytok. :)
2012. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

15, 17

A mai világban nem jelenti azt egy csók. Ma már az a trend, hogy minden hétvégén 8 fiúval legyünk...minimum:)

2012. júl. 9. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Komolyan az a véleményed, hogy amit az előbb írtál, az normális?!

Egyébként nagyon rendben van minden, jól csináltad, és nem vagy nyomulós.

2012. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!