Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel régóta nagyon jóban vagyunk, szinte azt monddanám h barátok vagyunk. Sokáig rengeteget beszéltünk neten találkozgattunk is, de tényleg abszolut csak barátilag, egyikőnk eszében sem fordult meg semmi több. Az utóbbi időben ezek a beszélgetések elmaradtak, ezt azzal magyarázza h rengeteget tanul..ami igaz is, mióta ismerem nagyon szorgalmas meg rengeteget tanul, de nem akarom elhinni hogy 1-1 kóbor sms-re nincs ideje, v ilyesmi..

kb úgy néz ki a dolog h nem beszélünk 1 hónaoig, majd ír hogy jajj milyen régen nem beszéltünk/találkoztunk majd találkozhatnánk vagy ilyesmi, aztán mikor ujra keresném akkor elérhetetlen, v nem válaszol sms-re, v azt mondja h épp sok a tanulnivalója és majd utána tudunk találkozni..általában ilyenkor monddom neki h oké akkor majd keressen, és ujra 1 hónap után ír rám, és nagyon bánkódik amiatt meg panaszkodik h milyen rossz h régen beszéltünk meg h ritkábban..Feloghatatlan számomra (jó én nem is viszem tulzásba a tanulást) hogy nincs hetente-kéthetente egy szabad 2 órája rám, ha tényleg akar velem akármit is csinálni.

Legutóbb mikor talákoztunk írt hogy nagyon jol érezte magát megismételhetnénk, erre utána megint ilyen passzív volt..

Szerintetek mi állhat a háttérben? Igazábol én már az utobbi időben csak nagyon visszafogottan kezdeményezek akármit is vele kapcsolatban, mert büszkeség is van a világon, ha nem is kell túlzásba vinni, akkor is van:)

Előre is köszi az ötleteket:)

18/F


2012. jún. 22. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyen női dolog. Én is ilyen vagyok :/. Ha nála olyan a helyzet mint nálam akkor a következő van:

Vagy többet akar tőled, mint barátság, de úgy érzi, hogy te nem tőle, ezért próbál elfelejteni (ezért nem ír) aztán rájön, hogy nem bírja nélküled és ír. Amikor találkoztok megint felkavar mindent és kezdődik elölről.

Vagy egyszerűen csak kicsit magába zárkózott és nem szeretne sokat kommunikálni a külvilággal és ráadásul tanul, tehát el van foglalva.

Az is lehet, hogy valaki mással beszélget, találkozgat, ezért nincs ideje rád.

Ennyi ötletem van. :D

2012. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tipikus viselkedés,még ha ezért meg is köveznek..

ha valaki akar talál módot ha nem akkor kifogást..

ha annyira szeretne beszélgetni vagy találkozni találna rá időt. lehet unatkozik a legjobb lenne meg beszélni a dolgokat vele habár kétlem sikerül..

2012. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
második, neked is teljesen igazad lehet, igazából nem is érdekelne mert jóban voltunk,de igazából nem volt fontos az életemben, csak nem értem ezt hogy néha feljön neki akkor nagyon "rám van állva" utána meg elfelejt:D
2012. aug. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!