Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Havernak az exével sosem, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havernak az exével sosem, ez mennyire szokás még?

Figyelt kérdés

Csak a saját példámat tudom elmesélni, de tágabb baráti körben is hallok hasonló sztorikat, és egyiket sem értem.

Az exemmel való szakítás békés volt, már nem szerettük egymást - bár azt hiszem az ő részéről még mindig voltak érzelmek felém... Néhány hónap elteltével aztán majdnem egyszerre találtunk párt. A "probléma" csupán az, hogy ő az egyik barátnőmmel kezdett el járni.

A lánnyal nem volt annyira szoros a kapcsolatunk, de gyakran jártunk el együtt pl. bulizni meg ilyenek. Exem a szakítás óta nem hajlandó beszélni velem, facebookon is letiltott. Gondolom eleinte elhordott engem minden rossznak a lánynál, aki a későbbiekben ellenségesebb lett velem. Már nem tartjuk ezt a baráti viszonyt, és a vele közös társasággal sem járhatok össze, mert mindenki úgy néz, mintha nem is tudom mi lenne... Nemrég mégis elmentem egy ilyen találkozóra, mert hiányoztak a régi arcok. A lánnyal is elvoltam úgy-ahogy, hiszen engem nem az zavar, hogy az exemmel jár, hanem az, hogy emiatt megszakadt a kapcsolatunk. És hát csak azért, mert szakítottam az akkor aktuális barátommal, még nem fogom őket hanyagolni. Aztán mikor exem is befutott, megfagyott a levegő, és hirtelen senki sem akart beszélgetni velem. Nagyon kellemetlen volt, és láttam a lányon, hogy ő sem érzi jól magát így.

Mit gondoltok erről? Van egy ilyen kimondatlan szabály, hogy a havernak az exével sosem (vagy fordítva: ex haverjával sose); gondolom ez az ilyen helyzetekre vonatkozik. Mégis, akkor miért fordul meg az emberek fejében ilyesmi, ha lehet tudni, hogy ez rengeteg kellemetlenséget szülhet?



2012. júl. 10. 00:15
 1/3 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz vele. Legyenek boldogok, és pápá.


Találsz te korrektebb embereket is :)

2012. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdezz meg valakit a baráti társaságban, hogy miket meséltek rólad.. lehet hogy el lettél hordva egy utolsó mocskos ri..ncnak és a többiek esetleg ezért nem úgy viszonyulnak már hozzád mint korábban... jó lenne tisztázni a félreértéseket...
2012. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért azt is át lehetne gondolni, hogy mennyire hívhatod a barátodnak azt a kört, akik mások előtt nem hajlandóak felvállalni téged.


Lehet én vagyok csak maradi, de én ha olyat hallok valakiről ami kiveri nálam a biztositékot, vagy amiért megváltozna róla a véleményem, akkor oda megyek hozzá, megkérdezem, hogy mi a helyzet és nincs olyan, hogy ne vállalnám fel, hogy valakinek a barátja vagyok.


Jó, tudom, ez sokkal bonyolultabb helyzet, de ez gáz... és nem rád nézve, hanem a "barátaidra" = /


A barát az barát marad - Jóban rosszban és nincs olyan, hogy most ciki lenne valakivel együtt lógni, legyetek akár a legnagyobb buli kellős közepén, vagy épp azután az árok szélén...

2012. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!