Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S tudom hogy szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S tudom hogy szemét kérdés de hogy csábithatnék el egy családos embert?

Figyelt kérdés
van egy srác nagyon bejövünk egymásnak neki is és nekemis családom van a különbség csak annyi h mi nem jövünk ki ök meg "állitása szerint" igen igy ö csak szexet akar én meg ugy vok vele h mindent vagy semmit mit csináljak?
2012. júl. 10. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Neked hogy esne ellenkező esetben?
2012. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha csak sexet akar akkor max szerető lehetsz más nem.Egyszerű vagy belemégy ebbe vagy nem.
2012. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se csinálj. Nekem fiúként még ahhoz sem lenne pofám, hogy csak egy kapcsolatot tönkretegyek. Fordult már meg a fejemben, nem mondom:) De a becsületem és a tiszta lelkiismeretem többet ér. Képzeld el, milyen megalázó helyzet ez a másik nőnek...
2012. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen tudom h milyen szar volna ez a másik nönek de valami tutira nincs rendbe köztük ha keresi az alkalmi kapcsit
2012. júl. 10. 09:42
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

mocskos szakadt tetves r.banc! Remélem sose lesz jó házasságod mert mindig lecsapják a férfit a kezedről g@rény!

Remélem kielégítő válasz volt nimfomán tróger

2012. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Dugj be magadnak egy mű brét és máris csíllapítva a farok vágyad!Halálra ítélném a házzasságtörőket!Kívánom soha ne szeressen senki akit pedig te fogsz az csaljon meg!
2012. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Most keresi az alkalmi kapcsolatot, vagy el kell csábítani? Döntsd már el...

Mellesleg annyival, hogy szólsz neki, hogy emelje fel a kezét, ha kanos. Ennyi.

2012. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Mellesleg egy rib*nc vagy...
2012. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Süss lángost mert azt szeretem xDD amugy Hülye vagy ??? Sehogy ... Ne is gondolj ilyen baromságra .. Ha neked is van csalâdot mért nem velük foglalkozol ? De am Búj már el de most komolyan ... Ki az isten kérdez ilyeneket ?
2012. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ha nem érzed jól magad a házzaságodban menjetek tanácsadásra vagy ha minden kötél szakad akkor váljatok el. De ő ezzel megmondta hogy csak szeretőt akarsz miért akarsz 3. lenni? Semmi értelme, felejtsd el inkább foglalkozz a családoddal amig nem megy tönkre minden teljesen
2012. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!