Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellentétek vonzák egymást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellentétek vonzák egymást?

Figyelt kérdés
sokan mondják hogy az ellentétek vonzák egymást. én ebben nem annyira hiszek mert én pl. zöld szemű fekete hajú vagyok és sosem vonzódtam egy szőke kék szemű fiúhoz. külsőre szerintem mindenki a hozzá illőt választja de belsőre is? a belsőre igaz az hogy az ellentétek vonzák egymást?

2012. júl. 10. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Valaki egyszer régen ezt kijelentette egy társaságban, azóta elterjedt. Semmi alapja. Nekem volt már mindenféle csajom nem ezen múlott.

Ellentétek belsőleg érdeklődési kör szerint hogyan és hova tudnak pl elmenni együtt? Miről beszélgetnek?

Ja, ha egyszer rendesen aládkormol egy szőke kék szemű, más véleményed lesz róluk.

2012. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olykor igen ez nálunk érvényes nem külsöleg belsőleg teljesen mások vagyunk mégis ezzel egészitjük ki egymást:)
2012. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy van benne valami. Pl. izgalmasabbnak találják egymást,2 nagyon hasonló viselkedésű,magatartású ember egy idő után megunja a másikat. Így mindketten alakíthatóbbak. Azonban ne legyenek gyökeres ellentétek,mindig kell valami közös. A külsőre vonatkozóan szerintem hülyeség,pl. szőke kék szemű fiúk gyakran vonzódnak barna hajú,fekete hajú barna szemű lányokhoz,és ugyanígy bármilyen külsejű ember bárkihez.
2012. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az úgy igaz hogy megunhatják egymást és az még úgy jó is hogy van egy kis különbség de szerintem olyan nincsen hogy valaki teljesen különbözik a párjától és még is boldogan együtt élnek.
2012. júl. 10. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a mondat nem a külsőre igaz, semmi logika nincs a példádban ("én pl. zöld szemű fekete hajú vagyok és sosem vonzódtam egy szőke kék szemű fiúhoz"). A belsőre viszont annál inkább: egy nagydumás srác sokszor csendes, visszahúzódó lányt keres stb. Mert kiegészítik egymást. Szerintem férfi és nő, ha ugyanúgy gondolkodnak, nagyon hasonlóak, akkor inkább barátok, nem pár.


24/N

2012. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én belsőleg úgy vagyok vele, hogy vagy legyen tök ugyanolyan, mint én, vagy teljesen ellentétes. Valamiért csak ez a kettő szokott megragadni, a kettő közötti nem érdekel.


Külsőre a nőknek ÁLTALÁBAN a sötétebb hajú/szemű/bőrű férfiak, a férfiaknak pedig a világosabb hajú/szemű/bőrű nők jönnek be.

2012. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok esetben igen, mert ha megnézzük a legtöbb galamb lelkű csaj általában, pont hogy a kissé bunkó pasikra buknak, jó, nyilván kivételek vannak mindig, de ez valóban sok esetben így van, de másrészt rengeteg mindenre lehetne gondolni ebben az esetben, hajszíntől kezdve hajhosszúságig, az meg hogy egyáltalán kinek mi áll jól, tehát ebbe nagyon mélyen bele lehetne menni...... az meg a másik hogy ahány ember, annyiféle variáció....
2012. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!