Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg egy srácot, nagyon szimpatikus, bármiről tudok vele beszélgetni, úgy érzem nagyon jó barátok tudnánk lenni.

Viszont elég sokszor ölelget meg ilyenek... ez lehet csak baráti gesztus is?

Tudom a konkrét helyzetet nem ismeritek, de általánosságban van olyan, hogy csak barátilag van gyakran ilyenfajta testi kontaktus, nem? :)

Csak nem szeretném, ha félreértené, mert csak barátkozni szeretnék, akkor inkább ne hagyjam?


2012. júl. 10. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet csak simán baráti gesztus is. De jobb ha ezt tisztázzátok.

Mellesleg zárójelben említeném meg, hogy nő és pasi közt nincs igaz barátság. (a kivétel erősíti a szabályt, de attól hogy te kivételként gondolsz rá még nem lesz tényleg az.)

2012. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nehéz válaszolni, mert nem igazán ismerem az illetőt, de szerintem ha érzed hogy vonzódik hozzád, akkor tetszesz is neki, egy ölelésből meg lehet állapítani, hogy az baráti,szerelmi,szexuális vonzódás-e feléd...


Nekem ha nem tetszene lány, nem igazán ölelném meg... :) /16/f/

2012. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt sajnos én is tapasztaltam már, hogy én barátságként gondoltam rá, a másik fél meg idővel kiderült, hogy többet akar... hát remélem itt nem erről lesz szó.
2012. júl. 10. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak baráti gesztus, de minél előbb tisztázd vele a helyzetet, nehogy reménykedni kezdjen (amennyiben tetszel neki).
2012. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet szimpla baráti gesztus is ha már jó hosszú ideje ismeritek egymást. Ha csak mostanában és ölelget az jelenthet valamit, szerintem kérdezz rá.
2012. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!