Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnál ha kamasz 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnál ha kamasz 17 éves fiad egy szintén 17 éves fiúval szeretkezne az ágyában, s véletlenül rájuk nyitnál?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%

Igen.

Mi már egyszer majd nem lebuktunk a barátnőmmel.


14/F

2012. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
jajj fúj! Ilyen velem sosem fog megtörténni,de kösz hogy elvetted az étvágyamat a kérdéseddel! :D
2012. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Első, azt hiszem Te nem olvastad el rendesen a kérdést!
2012. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, első reakcióként valószínűleg kiakadnék.

De a saját gyermekem elfogadom úgy amilyen. Kicsit később mikor már mindenki lenyugodna leülnék vele beszélgetni erről, hogy ez kipróbálás-e vagy ő a fiúkat szereti? Volt-e már lánnyal, az miért nem jött be neki?


Véletlenül viszont nem hiszem hogy rányitnék, mert ha csukva lenne a kamasz gyermekem ajtaja, kopognék és megvárnám míg szól, hogy szabad.

2012. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 krisztivan válasza:
Kiakadnék igen. Magamon is hogy miért nem sikerült olyan kapcsolatot kialakítanom,hogy ezt már jóval hamarabb megtudjam a fiamról:-((
2012. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha 1 éves kapcsolatról lenne szó?
2012. júl. 10. 14:48
 7/19 anonim válasza:
Te vagy az a 17 éves fiú? Én is kiakadnék!
2012. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
21 éves meleg, csak feltettem ezt a kérdést, bár nekem még nem volt kapcsolatom, de néha volt hogy összejött.
2012. júl. 10. 14:51
 9/19 anonim ***** válasza:
Kiakadnék !De akkor is ha lánnyal lenne.Egy szülő nem szereti ilyen helyzetben látni a gyerekét.Az hogy azonos nemű a partner feldolgozható szerintem.
2012. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Az egy év az hosszú idő, kár hogy nem egy lánnyal jársz. Csak sajnos egy anya nem azért neveli fel a fiát, hogy ilyen felnőtt legyen belőle. Így milyen családja lesz a fiának. És még unokája sem lesz.
2012. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!