Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem kéne vele barátkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kéne vele barátkoznom, ha a barátomat zavarja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyok néhány hónapja, viszonylag sokat beszélgetünk, elmegyünk néha ide-oda együtt, segít nekem egyik tárgyra tanulni...ilyesmik.

Meg igazából pont olyan, mint én, mindenben ugyanazokat szeretjük, így eléggé adta magát, hogy jóban legyünk.

Viszont a barátomat nagyon zavarja, teljesen fel van rajta háborodva, emiatt csökkentettem a találkozásokat, de még így is probléma az is, hogy a tanulásban segít...

Szerintetek meg kéne vele szakítanom minden kapcsolatot? Normális dolog az, hogy ennyire zavarja?

Nem gondolnám, hogy rossz hatással van a kapcsolatunkra ez a barátság, emiatt nem szorul háttérbe a barátom, olyan programokra megyünk együtt, amikre a barátom nem szeret velem jönni.


2012. júl. 10. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még valamit kihagytam, nem tetszik nekem egyáltalán, én se neki, másba szerelmes már ezer éve... :)
2012. júl. 10. 15:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Te hogyan reagálnál egy ilyenre fordított esetben?
2012. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neki is volt lány barátja sokáig, engem nem zavart, csak aztán megromlott a viszonyuk. (és igen, tényleg nem zavart a dolog!)
2012. júl. 10. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátod helyében lennék már rég kidobtalak volna. Mivel attól, hogy a pasid nem szereti azokat a helyeket ahova a másik sráccal mentek az még nem azt jelenti, hogy más pasival kell mászkálnod oda...
2012. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó, érett ember lehetsz, ha ezért kidobod a párod, akit szeretsz..

Szerintem ez ember függő, valaki elfogadja, valaki nem. Szerintem el kellene fogadni és megbízni benned, mert ha hosszútávon együtt vagytok, akkor milyen már, hogy egy fiúval egyszerűen nem lehetsz jóban, már miért ne lehetnél.

Sokat nem tehetsz, minthogy megpróbálod ész érvekkel megértetni vele, hogy te is elfogadtad, amikor lány barátja volt, meg miért ne lehetne barátod stb. De ilyenkor jobban működik inkább az, hogy érezteted vele, hogy mennyire fontos neked, hogy soha senki nem érdekelne rajta kivül, mert ő a mindened stb. Akár tettekben is, jobban odafigyelsz rá, ami fontos neki, ilyenek. Ha bízik benned, mert érzi, hogy szereted nem szabadna, hogy ez gond legyen neki. Akiknek ez gond, azoknak általában saját magukkal van bajuk, kicsi az önértékelésük.

2012. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!