Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naponta négyszer-ötször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta négyszer-ötször brutál megkeményedik a hímvesszőm és nagyon rossz helyzet keletkezik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm nincs.Vagy például beszélgetek egy csajjal, kb.5-10 perc után az motoszkál a fejemben, hogy milyen jó lenne megdugni eszméletlen tempóban.

2012. júl. 10. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Kösd le magad, sportolj valamit, azzal magadnak is jót teszel, meg a gondolataidat és a túlzott energiádat is lekötöd :)) :D:D

19/L

2012. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a férfiak között :)


Ez még ilyen "tinikor" 12-20 év között vagy akár még késöbb is. Ilyenkor a legjobb ha legalább 2-3x elvégzed a szükségleteidet, és akkor nem fog motoszkálni.


Ha nem teszed meg, egész nap ágaskodni fog, jelezvén hogy igényel egy kis törődést.


+ annyival még kiegészíteném, hogy sportolhatsz meg minden, de ez ezen nem változtat, attól még ugyanolyan kanos leszel.

2012. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: a sport nem segít, hét éve kézilabdázom, meg mellette 3 évig karatéztam...ez egy természetfeletti,másfajta energia, amit nem tudok elmagyarázni...am 17/F wok
2012. júl. 10. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi a rossz helyzet itt? Énnekem pl. beszélgetnem se kell egy csajjal, ha tényleg jó, elég ránézni, és 5-10 másodperc után már az motoszkál a fejemben, hogy milyen jó lenne megdugni eszméletlen tempóban. Ez a világ legtermészetesebb dolga.
2012. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2: LOL! Naponta kb. 30x keményszik meg akár okkal, akár ok nélkül, akár van kapcsolatom, akár nincs!


37/F

2012. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is így van. Második válaszoló vagyok.


De ha naponta 3x 4x (kedvtől függően) elvégzem magamnak, a nap többi szakaszában nem gondolok a szexre.


Ha nem nyúlok magamhoz:

Egész nap ágaskodik tán 100x is :)

2012. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Válasz doktorrossznak: az benne a rossz helyzet, hogy megkeményedik a hímvesszőm, de ténylegesen nem tudom megdugni a csajt,és csak mosolygok rá, meg bólogatok, de közben azt se tudom miről beszél a csaj,nem ott jár az eszem...
2012. júl. 10. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, akkor nem a keményedés a baj, hanem hogy nincs nőd. Igyekezz tenni érte, hogy legyen!:) A farkadat meg verd ki rendszeresen, akkor majd jobban oda tudsz figyelni arra, mit mond a csaj...
2012. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

én segítenék de csak szexkapcsi érdekel 19L


KOMOLY NEM

2012. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es válaszolónak:engem is csak szexkapcsi érdekel,hol lax? én kecskeméti vagyok
2012. júl. 12. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!