Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mire volt jó?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel pár hónapja szemezgettünk beszélgettünk, mindig mondta ha tud segiteni szóljak neki, erre szóltam is hogy kéne a segitsége, erre megszégyenitett a munkatársa elött ez most mire volt jó ? Ezzel vegyem tudomásul hogy le vagyok szarva és hogy nem gondolta komolyan hogy segit ha kell?

2012. júl. 10. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg tőle már kérdezted eme gaztettnek az okát?
2012. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beoltott ? Nem volt szép tőle.
2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mibe kellet volna segítenie?

Lehet, hogy nem olyan segítségre gondolt.


De attól még egy p'o'cs ha képes ilyet tenni. (főleg egy lánnyal)

Most biztos büszke magára.

2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy főleg egy lánnyal?

Tudtommal nemi egyenlőség van.

2012. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azóta inkább elkerülöm ha tudom annyira cikinek éreztem tuti elvörösödtem semmi komolyat csak hogy hozzon a munkahelyéről valamit én meg kifizetem. Mondta hogy bármikor szivesen segit hoz valamit ha nem tudok arra felé menni mert dolgozom.. Erre ezt kaptam én meg álltam ott és nem kicsit égett a fejem. Azóta is köszönget hogy szia szia én meg többnyire elmegyek mellette.. de biztos látja rajtam hogy dühös vagyok..
2012. júl. 10. 18:32
 6/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan eddig tök normális volt meg jófej volt hozzám én most meg csak néztem :O
2012. júl. 10. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Hiába törjük a fejünket mi itt akkor sem fog semmi kiderülni még nem mész oda hozzá és kérdezed meg te őt.
2012. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azok után hogy megalázott nem tudom hogy képes leszek e beszélgetni vele még normális hangnemben bár a köszönés nagy nehezen sikerült nap végére de ennyi
2012. júl. 10. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:

valóban nemi egyenlőség van, én is ezt a nézetet vallom!


ÉN a lovagiasságra gondoltam az előző válaszomban nem a hímsovinizmusár!!!

Köszönöm, hogy így ítélsz meg!

2012. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!