Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan valaki a nagy ő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan valaki a nagy ő, az igazi, akivel nem volt és valószínűleg nem is lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Most nem siránkozni akarok meg ilyenek mert fiatal vagyok és persze nyilván lesz majd családom,de elképzelhető az,hogy nem fogok más iránt olyan mélyen érezni mint az iránt a lány iránt akiről a kérdés szól?csak mert ő külsőre és belsőre tökéletesen olyan mint amilyen párt szeretnék magamnak.

21/F


2012. júl. 10. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A tökéletest nem csak a külső és belső teszi.
2012. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
44%

Szerintem van ilyen. Én is ilyen helyzetben vagyok.


21/N

2012. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak egyetlen ilyen tulajdonságokkal rendelkező személy létezik. Az lesz az igazi, akivel testileg-lelkileg boldoggá teszitek egymást egy életen át.
2012. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem, csak most érzed úgy, hogy ő a tökéletes. Majd az lesz a nagy ő, akivel össze is jön minden, úgy, ahogyan az kell. Nem minden emberhez egyetlen egy másik illik, ez hülyeség. A kapcsolat mélysége rengeteg dolgon múlik, nagyon fontos az is, hogy mikor találkoztok, milyen szakaszában a saját életeteknek. Lesz még tökéletesen hozzád illő csaj.
2012. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem kérdéses a dolog. Ha nem volt vele párkapcsolatod, honnan tudod, hogy ő az igazi, honnan ismerheted őt annyira? Valószínűbb, hogy csak a saját képzeleted által kreált alakba szerettél bele.


Egyébként 21 évesen még fiatal vagy, még simán találkozhatsz olyannal, aki tökéletesen olyan, amilyen párt szeretnél. Ami azt illeti, 10 olyannal is találkozhatsz még.

2012. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az lesz az igazi, akit a hibái ellenére is nagyon fogsz szeretni. Akiről írsz, az szerintem csak az általad elképzelt ideálod, de az nem jelenti azt hogy iránta érzel a legmélyebben, vagy hogy vele illesz leginkább össze. Idővel rájössz majd .
2012. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a beszélgetéseinkből szűrtem le mert sokat beszélgettünk és nem csak az időjárásról.
2012. júl. 10. 22:30
 8/16 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Olyan hülyeséget tudtok mondani.... Aki szerelmes az még egyszer nem áll össze senki mással sem szerelemből, soha többé.
2012. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utolsó, remélem nincs igazad mert akkor ezt be..optam
2012. júl. 10. 22:36
 10/16 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ahogy érzed, én így érzem. :/ A háttérben ott lesz, új szerelemnél is. Mindig ott lesz a kérdőjel, hogy mi lett volna...
2012. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!