Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem megromlott a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megromlott a párkapcsolatom,11 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem ez nem az igazi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, a barátom 23.

Nem igazán akarjuk egymást látni, jó amikor együtt vagyunk, nem veszekedtünk eddig sose. De valahogy ez már nem olyan, az a hú de szerelmes vagyok már elmúlt, úgy érzem szeretem mint a társam. De nem értem, hogy miért nem akarjuk igazán látni egymást.

Szerdán találkoztunk utoljára. Ma monda, hogy megy ma a barátaival találkozni és menjek én is ha akarok, de nem igazán akarok menni. Régebb mentem ha hívott, minden nap találkoztunk, volt olyan is, hogy 2 hétig sülve főve együtt voltunk, de valahogy most már nem szeretnem.

Úgy érzem, jó lenne ha itt lenne mellettem de az sem baj ha nincs.

Mi lehet ez?


2010. okt. 8. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez megszokás,meguntátok egymás,e4lhidegülés,elmúlt az érzelem,innen vagy megbesziletik és javitható vagy valaki előbb útóbb félre fog menni...
2010. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Keeper ***** válasza:
Első hozzászólónak adok igazat. Ebből már nem valószínű hogy lángoló szerelem lesz valaha is. Ha szereted próbálkozz még, ha már nem akkor hagyd el.
2010. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezen mit lehet megbeszélni?
2010. okt. 8. 15:42
 4/12 anonim ***** válasza:
az baj,hogy nem is tudod,hogy mit kéne megbeszélni a pároddal.szoktatok beszélgetni magatokrl,kapcsolatról,jövöről,mert ha nem akkor ez már rég halott ügy csak ültük a kakiban ,ez veszett fejsze....
2010. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintetek ma mégis találkozzak vele?
2010. okt. 8. 15:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, szoktunk beszélgetni, de szerinte egy kapcsolat megy magától vagy nem megy, azon nincs amit megbeszélni.
2010. okt. 8. 15:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni,nem mi vagyunk vele,de ha már kérdezni kell hogy találkozatok,hát,nem jósolok nagy jövőt,olyan,mintha azt kérdeznéd lemenjek a boltba de közben van otthon kaja...Találkozzatok,de lehet ez már nem lesz jobb ,mint két idegen...
2010. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kapcslat nem megy magától két ember viszi a vállán és ha próbléma van meg kell beszéni,nem elsöpörni a szőnyeg alá mert avégén felbuktok apúpban...De ha nem tudtok jól kommunikálni akkor,vagy ha egyik fél szerint nem kell beszélni...hát ...
2010. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szintén ennyi ideje vagyok együtt a barátommal, de még sosem éreztem,hogy nem akarok vele lenni.Sőt, megbolondulok a hiányától mikor nincs velem,a mai napig.De ha ezt érezném, hogy kicsit sok,hogy kicsit jobb lenne nélküle, nem adnám fel,mert annál sokkal jobban szeretem,és meg kell egyszer történnie ennek az átváltásnak mikor a lángolásból,rajongásod,minden vágyad tárgyából társ válik.Persze, nem tudhatom mennyire szereted.
2010. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha tudod, hogy rossz, nem akarsz javítani rajta és nem is tudsz, akkor mégis mit lehet tenni? Szakítasz és keresel mást.
2010. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!