Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi háromszöges kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszöges kérdés bővebben lent (? )

Figyelt kérdés

van most nyáron egy barátnőm akivel most ritkajóban vagyunk, mindennap talizunk egymásnál alszunk stb...( őt most Y-nak hívom) és van egy exbarátja aki szakított vele (ő lesz X )

de Y még mindig szereti. Most Y-onon keresztül megismertem X-et és jól elvagyunk barátok vagyunk.

a probléma ott kezdődik hogy X olyanokat ír nekem hogy kellek neki stb... és úgy akar találkozni hogy csak ketten, Y nélkül. Nekem Y mondta,ha nyaralni megy,ne találkozzak X-el mert rosszul esne neki,akkor is ha csak barátok vagyunk. És félek mi lesz ha X kavarni akar majd velem.úgy érzem hogy hátbaszúrom Y-ont amit nagyon nem szeretnék,szeretném ha ez a nyár ne törjön derékba úgy hogy összeveszünk.Az az elvem hogy a barátság fontosabb mint a szerelem.És most tancstalan vagyok és rosszul érzem magam. Segítsetek it csináljak ha X "akcióba lép" ? :S


2012. júl. 11. 11:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a rövidítésekért és a hibákért ELNÉZÉST KÉREK.
2012. júl. 11. 11:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Trvezd úgy, hogy X ne "léphessen akcióba", de gyébként valahol olvastam, hogy "ha két emberbe szeretsz bele, akkor válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, akkor ne lennél szerelmes a másodikba". Nem mondtad, hogy X is tetszik neked, vagy csak te neki?
2012. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem érzem hogy szeretném,de még nem megyünk el csak ketten valahova, nem fogom megtudni mit akar. pedig jó lenne tudni.
2012. júl. 11. 11:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Dögöljek meg, de nem értem, hogy ki a fiú és ki a lány...
2012. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

y a lány

x a fiú

és vagyok én szintén lány

2012. júl. 11. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem X-et teljesen építsd le. Mondd meg neki, hogy nem akarsz vele találkozni kettesben, hogy nem lehet köztetek semmi, mert Y a barátnőd és fontosabb neked, mint ő. Ha ezt megérti, akkor tiszteletben fogja tartani, ha nem érti meg akkor X nem érdemli meg, hogy akár csak barátok legyetek is.
2012. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legalább elnevezhetted volna őket Gézának meg Gizinek, hogy a nemeket lehessen követni, mert ebből a sok XY hablatyból merha nehéz követni. Genetikailag amúgy is az Y a fiú, és az X a lány. Na mindegy.


Azt meg rohadtul nem értem, hogy mi van, ha X akcióba lép. Mármint egy kapcsolat kettőn múlik, X akciózhat rakásra, ha te nem veszed fel a telefont, nem válaszolsz neki, stb. Vagy te az a fajta vagy, aki nem képes magát kontrollálni, és egy kis akciótól azonnal szétvetődik a lábad?

2012. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

dehogy vetődik szét a lábam :S

a barátnőm fontosabb de ugy érzem nagyon komprumisszumos a helyzet..

2012. júl. 11. 12:16
 9/11 anonim ***** válasza:

A lányoknál nem működik ez a dolog, hogy a barát párja szent, szóval akármit mondunk, sodródni fogsz az árral, és ez így van rendjén.


24/N

2012. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De még konkrétan én sem tudom mit akar, és csak akkor fogja elmondani ha kettesben leszünk
2012. júl. 11. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!