Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezném, szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezném, szeretnétek tudni róla?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy nő akivel csak alkalmi kapcsolatotok volt 1-2alkalom. A nő teherbe esik, de nem tartja meg. Jobb ha tudtok róla vagy inkább nem?
2012. júl. 11. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Jobb tudni, van olyan férfi aki megtartaná.
2012. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jobb tudni róla.
2012. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A helyzetet bonyolítja, hogy a férfi házas de nem él együtt a feleségével Már van két nagyobb gyerekük.
2012. júl. 11. 14:28
 4/13 A kérdező kommentje:
egyszerűbb ha leírom a sztorit. 2alkalommal voltunk együtt, csak az első alkalommal volt tényleges szex, de akkor sem élvezett belém. spirálom van mégis terhes lettem. Szeretném megtartani, de egyéb okok miatt szinte lehetetlen. Azért gondolkodom, hogy szóljak-e vagy sem mert nem akarom hogy idegeskedjen
2012. júl. 11. 14:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Szólj neki.
2012. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyfelől szólj, másfelől meg próbáljatok meg megoldást találni arra, hogy mégis megszülethessen szegény baba.

Ha fel nem is tudod nevelni, legalább add örökbe! :)

2012. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért nem tartom meg mert sajnos nem tudom kihordani, veszélyeztetné a baba és az én életemet is. De ebbe inkább nem folynék bele. Ezért írtam, hogy nem maradhat meg. Akkor szólok neki, de nem tudom hogyan mondjam el...
2012. júl. 11. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Felesleges szólni neki
2012. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez azért más, és lehet, ezzel kellene kezdened a beszélgetést is...

Ha normális a pasi, átérzi a helyzetet, és segíteni fog neked, ami nem jön rosszul ilyen helyzetben.

2012. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Időpont ma 14:35


sajnos ha spirál mellett csúszott be, akkor nem ajánlja egy orvos sem a terhesség kihordását :(


kérdező:

szerintem jobb, ha elmondod - de csak akkor, ha normális hozzáállású az illető (ezt te tudod) - ugyanis abortusz után 6 hétig zéró nemi élet, és ezt azért indokolni kell egy kapcsolatban valamivel, gondolom én


egyébként: sajnálom.

ha tényleg szeretted volna a babát, akkor sajnálom

de ez esetben távolíttasd el a spirált...

2012. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!