Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KIZÁRÓLAG FÉRFIAKTÓL KÉRDEZNÉM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KIZÁRÓLAG FÉRFIAKTÓL KÉRDEZNÉM! Mennyire elítélendő ez?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet a következő.

Én egy 20 körüli lány vagyok. Régóta tetszett már egy férfi, nagyon jól megértjük egymást mert hasonlóak vagyunk. De egyre jobban kívántam, aztán már nem bírtam tovább.

Most is jó kapcsolatban vagyunk, de le is fekszünk egymással.

De ő sok évvel idősebb nálam (tényleg sokkal!) és családja van.


Én nem is akartam ebbe belepofátlankodni, de egyszerűen ahányszor látom le tudnám szaggatni róla a ruhát a fogammal, annyira oda vagyok érte. Hosszú ideig visszafogtam magam, de egyszercsak nem ment...

Ő eleinte hárította az ügyet, de aztán már igent mondott.


Tudom, hogy nem fogja értem elhagyni a családját és ezt nem is várom el tőle.


Szerintetek ez nagyon szégyenletes dolog?

Elvégre ő is belement, szóval nem én erőszakoltam rá.


Férfiak, ti mit gondoltok az ilyen helyzetről?


Én nem érzem magam különösebben hibásnak, viszont mindenki olyan elítélően nyilatkozik a dologról, mintha nem is tudom mit követtem volna el.


Egy felnőtt férfi tud már döntéseket hozni, nem? Ha ő így döntött, akkor miért ne lehetnék vele, ha egyszer szeretem?

Úgy értem, hogy ő mondott igent a dologra, el is utasíthatott volna véglegesen, de nem így lett. Szerintem ez innentől egy közös döntés, nem én kényszerítettem bele.


És egyébként nagyon haragszotok azokra a nőkre akik bepróbálkoznak nálatok annak ellenére, hogy mondjuk házasok vagy családos emberek vagytok?

Nem ilyen k.rvákra gondolok hanem valamilyen szinten ismerősre, aki bevallja, hogy egy ideje már ilyen érzelmeket táplál irányotokban. Vagy egyszerűen csak le akar veletek feküdni. Ez nektek nagyon rossz érzés?


Én azt gondolom, hogy ezzel nem teszek különösebben rosszat, elvégre ha akartok simán elküldhettek, nem?


Egyébként nem fordult ez elő gyakran nálam, nem azért kérdeztem! Nem hajtok direkt foglalt pasikra, csak íyg alakult.


2010. ápr. 17. 03:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Magdi anyus forog a sírjában...
2010. ápr. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Te is azt tehetnéd inkább...


Normális válaszokat kérnék.

2010. ápr. 17. 03:20
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Hát.. elég gáz.
2010. ápr. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%
Nahàt, nem elèg, hogy kisrib@nc, vagy, de mèg eszed ès humorod sincs... sz@r vagy, megèrdemled, hogy a vènember kihasznàljon.
2010. ápr. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
NAGYON
2010. ápr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen, a te fajtád az életet sem érdemli meg.
2010. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

Egy magára valamit adó nő tud uralkodni magán,és nem mászik rá egyetlen férfira sem.Ez csak a nimfomániás szajhákra jellemző,tisztességes nőre nem.

A férfiak némelyike szívesen kihasználja az ilyen alkalmat,de nem becsül semmire.

27/F

2010. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Andrewka ***** válasza:
67%

Utolsó ócska kis rib@nc vagy.


De a felmerülő kérdéseidre is válaszolva.

Persze az önbizalomnak, önbecsülésnek biztos jót tesz h egy jóval fiatalabb lány ennyire oda van érte, de akkor sem tartom helyesnek h a nyilvánvalóan ismert családi állapot ellenére próbálkozol.

Látszik még nem csaltak meg. Majd egyszer leszel tényleg szerelmes és remélem majd megcsalnak és akkor megtudod milyen rohadt érzés és akkor többet meg sem fordul a fejedben ilyesmi.


22/f

2010. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

van olyan,hogy nagyon meg kívánuk valakit de ez nem feltétele annak,hogy kapcsolat is legyen belőle.A másik dolog,biztos nem annyira jó az úriember kapcsolata ha így elcsábul,legalább is nálam a nem az nem,és kész!

Én nem ítéllek el mert a fiatalság dolga az,hogy hibázzon,de a hibáiból tanuljon.

De pár orgazmusért nem biztos,hogy megéri kockáztatni a családi békét,ráadásul az csak egy dolog ha megkívánod szexeltek és kész,na és akkor mi van?na bumm semmi.

Úgy értem ennél értékesebb kapcsolatot kellene keresned.

36ff

2010. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
én nem itéllek el.. de tudnod kell hogy csak kihasznál.. és le is fog tagadni ha kell.. szomroú sztori.. mindenkinek..
2010. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!